O nás

Všetci vo FutbalTour milujeme šport a cestovanie. Naším cieľom je ukázať vám, aká krásna je kombinácia týchto dvoch odvetví. 

15 rokov zážitkov, ktoré spoločne prežívame dodnes.

Vysoké ambície a tvrdá drina nás dostali na priečku najväčšej športovej cestovnej kancelárie na Slovensku, pôsobiacej aj v Rakúsku, Maďarsku a Česku. Sme taktiež nesmierne hrdí na to, že sme oficiálnym distribútorom vstupeniek FC Barcelona.

Máme sny, ciele a plány, ktoré postupne meníme na realitu. Každý z nás je výnimočný v niečom inom a dokopy tvoríme jeden tím. Spoločnými silami nám ide o to, aby sme čo najväčšiemu počtu z vás mohli sprostredkovať najlepší svetový šport na vlastné oči. Všetci totiž vieme, že ide o zážitky, na ktoré následne vy aj my spomíname do konca života.

Top destináciou Londýn

Vznikli sme v roku 2008 a odvtedy na sebe konzistentne pracujeme,, pretože si uvedomujeme, že trh sa vyvíja, šport sa globalizuje, vy sa meníte a spolu s vami aj my. Jeden zo zakladateľov Matej Očenáš je dodnes kľúčovým kúskom skladačky našej firmy. Druhý muž, ktorý stál pri zrode, Július Turček, známy z podcastu VAR, dnes pôsobí na pozícii ambasádora.

Najčastejšími destináciami sú pre nás Londýn, Manchester, Madrid, Liverpool a Barcelona. Cestujete s nami nielen na najlepšie futbalové ligy po celej Európe, ale už aj do Južnej Ameriky na unikátne Superclásico medzi Bocou Juniors a River Plate či do USA na Major League Soccer.

Viac športov, viac zážitkov

Obľúbené sú medzi vami taktiež zájazdy na preteky Formuly 1, kde spolupracujeme s moderátorom Števom Eiselem. Stovky z vás s nami pravidelne navštevujú MS v hokeji a spoločne zažívame aj zámorské ligy – basketbalovú NBA a hokejovú NHL. Radi s vami ideme aj na tenisové Grandslamy, boxerské zápolenia, UFC či na rugby.

K dnešnému dňu máme vyše 150-tisíc nadšených klientov a neexistuje pre nás nič, čo by bolo nedosiahnuteľné. Vieme vám zájazdy upraviť na mieru, radi si vypočujeme vaše požiadavky a prispôsobíme našu ponuku tomu, čo vám vyhovuje. Od prvého dňa sme totiž športovými fanúšikmi a milujeme, čo robíme. A práve to nás zrejme odlišuje od tradičných firiem, láska k činnosti, ktorú sa k vám pokúšame každým jedným zájazdom priviesť.

Cestujte za športom s FutbalTour.

👉 viac na www.futbaltour.sk