VIDEO: Predstavujeme Madrid

Madrid je najväčším mestom Pyrenejského polostrova, nachádza sa v centre Španielska a žije v ňom viac ako tri milióny obyvateľov. Je to mesto s bohatým kultúrnym dedičstvom, ktoré je vkusne skombinované s modernou infraštruktúrou. Okrem toho sa v ňom nachádzajú dva z troch najúspešnejších klubov LaLigy, Real a Atlético.

Madrid však ponúka oveľa viac, ako len kvalitný futbal. Mesto je známe vychýrenou kuchyňou, modernými nákupnými strediskami, či nádhernými parkmi, v ktorých si môžete naplno vychutnať voľný čas. Viac sa dozviete v nasledujúcich videoblogoch. V prvej časti si predstavíme najúspešnejší klub v Španielsku – Real Madrid.

 

V ďalšej časti magazínu La Liga Cities zavítame do červeno-bielej časti Madridu, kde z pohľadu počtu získaných titulov sídli tretí najúspešnejší klub krajiny a tradičný účastník najvyššej španielskej súťaže Atlético Madrid.

 

Všeobecne platí, že je lepšie raz zažiť, ako stokrát vidieť na videu. Poďte ochutnať jedno z najkrajších miest Európy s cestovnou kanceláriou FutbalTour.sk!