Reportáž z Barcelony: Uvidíte Messiho, Gaudího aj Filipa

Barcelona patrí u našich klientov k najpopulárnejším destináciám. Messi, Neymar, Xavi a spol. sú samozrejme obrovským lákadlom pre každého futbalového fanúšika, ale aj samotná metropola Katalánska ponúka obrovské možnosti na trávenie voľného času pre kohokoľvek, kto sem zavíta.

Často sa nás pýtate, ako to prebieha na zájazdoch, čo zabezpečí sprievodca alebo čo sa dá robiť v Barcelone okrem zápasu a prehliadky Nou Campu. Vďaka dlhodobej spolupráci s televíziou DIGI Sport ponúkame zaujímavý dokument zo zájazdu na Ligu majstrov, kde nájdete odpovede aspoň na niektoré otázky a môžete vidieť, že v tomto meste sa určite nudiť nebudete. Skôr naopak, budete sa chcieť čo najskôr vrátiť a vychutnať si nielen kvalitný futbal, ale aj nádherné centrum, historické pamiatky, fantastickú kuchyňu alebo nekonečné pláže.

fc-barcelona-real-madrid-2013-82_1287

Navyše sa môžete aj takto „virtuálne“ zoznámiť s našim spolupracovníkom Filipom, ktorý žije v Barcelone a stará sa klientov počas pobytu. Zabezpečuje transfery z letiska na hotel, odovzdáva vstupenky, poradí s orientáciou v druhom najväčšom meste v Španielsku, pomôže s dopravou alebo odporučí doplnkový športový aj kultúrny program a najlepšie reštaurácie, bary, kluby či diskotéky.

fcb1

„Keď prídu ľudia na futbalový zájazd, tak to veľmi radi spoja aj s basketbalom, hádzanou či futsalom, keďže Barcelona ako klub zastrešuje aj tieto odvetvia a na európskej scéne patria takisto k špičke. Často sa idú pozrieť aj na B-tím Barcelony,“ konštatuje Filip a o samotnom centre Katalánska dodáva: „Barcelona je mesto futbalu a Gaudího, takže keď prídu návštevníci, všetci chcú okrem zápasu vidieť jeho pamiatky. Večer treba ísť určite do centra, kde to žije 24 hodín denne.“

VIDEO z Barcelony

Ešte stále váhate, či sa vyberiete na kratší alebo dlhší pobyt spestrený špičkovým futbalom? Vyberte si z našej bohatej ponuky: futbaltour.sk/sk/spanielska-la-liga/fc-barcelona

zdroj: CK FutbalTour.sk/digisport.sk