Dobrodružné zájazdy do tepla s FutbalTour? Prečo nie!

Na čítanie nasledujúceho textu vám stačia 3 minúty.

Už takmer rok nemôžeme vycestovať na futbalové zápasy. Chýba nám pocit slobody, radosť z gólov či vzrušenie z nového zážitku. Práve preto sme si vo FutbalTour povedali, že stačí, a vymysleli vlastné dobrodružstvá!

Rozhodli sme sa pre exotické zájazdy do Zanzibaru, Dubaja a Azor. Pre destinácie, do ktorých sa dá aj v súčasnej dobe plnej obmedzení bezpečne vycestovať a zažiť skutočné športové dobrodružstvá. Ísť na letnú dovolenku v zimnom období je skvelý nápad z viacerých dôvodov. Čo tak partička futbalu na snehobielych dubajských plážach? Výstup na Stredoatlantický chrbát na Azoroch či šnorchlovanie na Zanzibare? Minulý rok pre viacerých z nás nebol zrovna ľahký a súčasné mínusové teploty v kombinácii s lockdownom na nálade tiež nepridávajú. Je načase vymeniť sychravé Slovensko za miesto plné zážitkov a dobrej nálady.

Šnorchlovanie-na-Mnemba-Atoll

Hovorí sa, že cestovanie je jediná vec, ktorú si kúpite a spraví vás bohatším. Ak si aj vy vážite viac zážitky ako hmotné dary, vydajte sa s nami do bezpečných krajín a spoznajte svet, aký ste doteraz nevideli. V hesle „vidieť, zažiť, mať sa dobre“ vás čaká najlepší pomer kvalita / cena na trhu, s množstvom programu a skúsení delegáti, ktorí vás bezpečne prevedú každým dňom s úsmevom na tvári. Pripravte svojich blízkych na to, že budú o zážitkoch z dovolenky počúvať ešte mesiace po vašom návrate.

Ak vám v ceste stojí strach z pandémie, máme pre vás dobrú správu. Na rozdiel od Slovenska a väčšiny Európy, nami ponúkané destinácie súčasne evidujú minimálny výskyt ochorenia COVID-19. Nehovoriac o tom, že v tomto období narazíte na minimálny počet turistov a teda aj veľmi rozumné ceny.

 

Dubai s FutbalTour

7 dňový zájazd do Dubaja  27.2.-6.3. | 1290€

Dubaj je mesto rekordov a svetových unikátov. Doslova. Kde inde by ste v rámci jedného mesta našli najvyššiu budovu na svete, najväčší obchodný dom s podmorským akváriom a zasneženou zjazdovkou s tučniakmi, najväčšou fontánou, najrýchlejšou horskou dráhou, najväčším krytým zábavným parkom, najvyšším hotelom či najväčšou kvetinovou záhradou? Znie to ako z rozprávky. A tou Dubaj skutočne je, veď na jeho čele stojí kráľovská rodina! Máte chuť oživiť svoj šatník v nákupnom centre Dubai Mall, vyskúšať si voľný pád z najvyššej budovy Burj Khalifa pomocou virtuálnej reality, alebo sa vydať na jazdu po zdanlivo nekonečnej dubajskej púšti? Je len na vás, ktorú stránku Dubaja spoznáte!

 

Azory s FutbalTour

Azory s výstupom na Montanha do Pico  25.2.-7.3. | 1190€

Vedeli ste, že Azory sa nazývajú aj Havajom Európy? Našťastie za ich nádherami nemusíte cestovať ďaleko a nepotrebujete na to ani víza. Patria totiž do Európskej únie a sú cenovo výrazne dostupnejšie než jeho americký náprotivok. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa vyhýbajú preplneným plážam a hlučným hotelom, milujete prírodu a vonkajšie aktivity, Azory sú pre vás ako stvorené. Toto vulkanické súostrovie ležiace v Atlantickom oceáne je známe najmä pre svoje prírodné bohatstvo. Vystúpte s nami na najvyšší vrchol Stredoatlantického chrbta Montanha do Pico (2351m) a pocíťte, aké je to byť jednou nohou v Európe a druhou v Amerike. Ochutnajte pravé portugalské vína, navštívte termálne pramene, čajové plantáže či jedinú skleníkovú ananásovú plantáž na svete, a to všetko za bezkonkurenčnú cenu a so slovenským delegátom.

 

KIWENGWA BEACH Zanzibar9 dňový zájazd na Zanzibar  20.2.-2.3. | 1790€

Predstavte si raj na zemi. Čo vidíte? Biele pláže, azúrové more, palmy a málo ľudí? Presne taký je Zanzibar! A vy sa na ňom budete cítiť ako skutočný ŠAMPIÓN, presne tak, ako to vo svojej piesni spieva zanzibarský rodák Freddie Mercury. Lákadlom tohto tropického ostrova sú okrem miestnej kuchyne aj pestré koralové útesy. Patria medzi najdlhšie na svete a ostrov je pre ne jednou z najvyhľadávanejších destinácií potápačov. Zažite nové dobrodružstvo a objavte s nami nevídaný podmorský svet! A keď sa vám (pod)vodné športy zunujú, je čas vyskúšať tie pozemné.