Ako objednať zájazd na futbal?

Veľa futbalových fanúšikov sa nás pýta, aký je postup pri objednávaní zájazdu. Štandardný proces vám preto opíšeme v nasledujúcich riadkoch.  

Organizácii zájazdov a komunikácii s klientmi sa v cestovnej kancelárii FutbalTour.sk venje 10-členný tím. Každému preto garantujeme osobný a individuálny prístup. Kedykoľvek nás môžete navštíviť v našej kancelárii v Bratislave, ale radi sa s vami stretneme na káve alebo u vás vo firme. Zvyčajne však celá komunikácia prebieha telefonicky a emailom.

Na našom webe uverejňujeme a pravidelne aktualizujeme ponuku zájazdov na všetky zápasy, ktoré sa nám zdajú atraktívne. Vieme však usporiadať zájazd aj na akýkoľvek iný zápas. Veľmi radi vám pripravíme ponuku na mieru na lokálne derby, zabezpečíme vstupenky na zápas počas vašej dovolenky v Grécku, alebo zabezpečíme VIP lóžu na Camp Nou počas firemnej konferencie.

Zájazdy na webe sú zostavované v štandardnom balíku s letenkou, hotelom, vstupenkou a sprievodcom. Každý zájazd radi upravíme ďalej podľa vašich požiadaviek. Kontaktujte nás a povedzte nám vašu predstavu. Je len na vás kedy a odkiaľ budete odlietať, koľko dní ostanete v dejisku zápasu, aký typ a polohu hotela preferujete, z ktorej tribúny budete sledovať zápas. V rámci možností rozšírime zájazd o návštevu ďalšieho zápasu alebo iného športového a kultúrneho podujatia. Napíšte nám svoje požiadavky a my vám pripravíme zájazd šitý na mieru.

Ako prebieha samotný proces rezervácie? Prvý krát nás kontaktujete  telefonicky, emailom alebo prostredníctvom nezáväzného rezervačného formulára. Náš pracovník vám ešte v ten istý deň (zvyčajne v priebehu pár hodín) pošle emailom detailné informácie. Štandardnú ponuku upravujeme ďalej podľa vašich požiadaviek. Po odsúhlasení finálnej ponuky a na základe informácií o účastníkoch (meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo a platnosť dokladu) vám emailom pošleme zmluvu o obstaraní zájazdu a faktúru.

Úhradou faktúry (zálohy) je zájazd oficiálne potvrdený. Najneskôr 7 dní pred odchodom vás opäť kontaktujeme, aby sme si ešte raz potvrdili všetky detaily a dohodli si čas stretnutia na letisku pred odletom. Samotné zájazdy organizačne zabezpečuje skúsený sprievodca, ktorý je vám nonstop k dispozícii a vybaví všetko potrebné. Znalosť cudzieho jazyka nie je preto nutná. Ako prebieha samotný zájazd si môžete prečítať v tomto článku.