Výstava F1 vo Viedni (autobusom)

*PREDBEŽNÁ REGISTRÁCIA*

Pre veľký záujem evidujeme záujemcov o zájazd na výstavu F1 vo Viedni.
Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade dostupnosti vás budeme kontaktovať.

ZAUJÍMAVOSŤ: Sledujúc vplyv Enza Ferrariho a Ayrtona Sennu až po bezprecedentný vplyv série Drive To Survive na Netflixe, výstava kombinuje interaktívne technológie, exkluzívne rozhovory, historické monoposty, artefakty a veľkorozmerné inštalácie.
PREČO NAVŠTÍVIŤ: Výstava F1 zožala minulý rok v Madride medzi priaznivcami kráľovnej motoršportu veľký úspech. Užite si druhý ročník v susednom Rakúsku aj vy!
VHODNÉ PRE: Fanúšikov F1, fanúšikov motoršportu, ako výlet do Viedne.

*Výstava F1 začne 2. 2. 2024*

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Budeme vás evidovať medzi záujemcami o zájazd na výstavu F1 vo Viedni. V prípade dostupnosti vstupeniek vás budeme kontaktovať.  Po vyplnení rezervácie ešte nemáte garanciu zájazdu.

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov Formula 1

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

  • Koupila jsem přes Futbaltour.sk víkendové lístky na maďarskou Velkou Cenu Formule 1 spolu se vstupenkami na čtvrteční Pit lane walk. Vše proběhlo bez problémů a mé dotazy byly odpovězeny rychle. Velmi doporučuji kupovat vstupenky zde, máte opravdovou jistotu, že se nemusíte z ničeho stresovat. 🙂
    Adél Dostálová | Veľká cena F1 Maďarsko 2023 | 10.8.2023
  • Ďakujeme FutbalTour za skvelú organizáciu. Bol to zážitok do konca života. Odporúčam každému (ne)fanúšikovi Formule 1 a motoršportu. Je to úplne iné ako v TV.
    Lukáš Mihál | Veľká cena F1 Rakúsko 2023 | 2.7.2023