airplane Spoznávací zájazd: CALIFORNIA

*Ponuka pre milovníkov západného pobrežia USA – ZÁJAZD POWER CALIFORNIA 2017 – pripravené v spolupráci s Dušanom Plichtom*

California, surfing, L.A., Yosemity a San Francisco. Ak snívate o dobrodružnom cestovaní na unikátne miesta, pripojte sa k výprave dobrodruha Dušana Plichtu!

Letecký spoznávací zájazd do USA obsahuje:

  • Obojsmernú letenku do USA so všetkými poplatkami
  • Ubytovanie na Venice Beach
  • Vstupenky na doplnkový program
  • Služby slovenského delegáta v USA po celú dobu zájazdu
    *pôvodnú ponuku zájazdu nájdete TU.

Dušan Plichta:  „Každý rok organizujem jeden zájazd pre zážitky na celý život. Minulý rok sme boli v Singapure a na Filipínach a to, čo sme tam zažili stálo isto z všetky drobné. Pozrite tu.“

„V zmysle môjho obľúbeného hesla “Every day is a power day” chcem každý deň dovolenky prežiť naplno! Spoznať nové miesta, stretnúť nových inšpiratívnych ľudí, či ochutnať nové chute lokálnych jedál. Jednoducho chcem naozaj životné zážitky, na ktoré sa nezabúda a ktoré majú silu zmeniť prístup k životu.“

Cieľ je jasný! Nezabudnuteľný zážitok na každý deň 🙂 

VeniceBeach_JenJudge_1280x642

Rámcový program zájazdu:

1. deň
Cesta lietadlom, osobné zoznamovanie a aklimatizácia. Aj keď si vždy hovoríme, že v lietadle pospíme, tak to sa ešte nepodarilo. Zároveň očakávaná dlhá cesta vždy zbehne nejak rýchlo… Zábavy je v lietadle okrem videa oveľa viac :). Z letiska transfer do domu na Venice Beach, kde budeme bývať ako jedna partia.

lombard_street

2. – 4. deň
Raňajky, alebo káva v dome a pre tých, čo sa rozhodnú, bulletproof konferencia s jej kompletným programom. Ostatní freestyle program – L.A. a Hollywood s lokálnym sprievodcom. Večer výjazd do mesta na street food a nočné L.A., alebo spoločná BBQ. Ranné skoré kúpania na pláži a v posledný deň konferencie prispôsobenie programu. Pre tých, ktorí na konferenciu nejdú, odporúčime program v L.A..

San_Francisco_city_view

5. – 7. deň
Výlet minivanmi na Big Sur a najkrajšie lokálne spoty Pacific Highway. Možnosti kúpania, otužovania, skvelé jedlo, výhľady, photoshooting. Spoločné nákupy Whole Foods a príprava večere s lokálnym wine tastingom. Komplet surférsky deň a poobedňajší chillout, regenerácia, joga a podobne. Ďalší individual surférsky trip na najlepšie spoty a prienik do surfing culture pobrežia. Veľa prekvapení po ceste a návšteva vychytených podnikov s gastro zážitkami. Santa Monica, Venice Beach, Santa Barbara, výhliadky na Hollywood… nič nám neujde:-).

hollywood_618x216_big

7. – 9. deň
Ráno balíme, dáme si raňajky a odchádzame do Yosemite. Cestou lunch a zastávky na špeci miestach. K večeru príchod Yosemite, ubytovanie a aklimatizácia. Regenerácia a príprava na 2 športové dni. Výhliadky Yosemite National park a podľa počasia slávny Mist Trail, výstup na Half Dome, či otužovanie v jazerách. Samozrejme, všetko podľa vlastných možností, ale veríme, že niektoré limity si posunieme. Odporúčame priniesť si dobrý foťák a veľa energie. Cieľom sú 2 nadupané dni v jednom z najkrajších národných parkov USA.

mercedlakeandhd_kennykarst

9. – 12. deň
Ráno balíme a presunieme sa do San Francisca. Ubytovanie, aklimatizácia a výjazd na obed. Chillout, coffee a podľa počasia aj výlet na Golden Gate Bridge a Park. Večer presun do čínskej štvrte a potulky rušnými uličkami, street food večera na ázijský spôsob.

635989831137616837-380923038_san-francisco-real-estate-market-trends-3

Ďalší deň raňajky v Blue Bottle a veľký peší trail slávnymi ulicami San Francisca a obed v najväčšom food markete. Pokračujeme na Pier 39, kde pozrieme tulene, dáme minimálne 3 super kávy a pokoštujeme všetko dobré, čo nás cestou stretne. Žiadne špeci plány, ale ponorenie sa do atmosféry mesta a jeho slávnych spotov. Detailné plány prispôsobíme podľa počasia, posledný deň výlet na wine tasting do Nappa Valley a zážitok z najlepších svetových vín a mrkneme aj na slávny Sillicon Valley a Facebook. I keď viac nás bude zaujímať jedlo a príroda.

Ak si želáte viac informácií o zájazde, KONTAKTUJTE NÁS.