ME 2017 do 21 rokov

Talentovaný výber Slovenska do 21 rokov smeruje na zaslúžené Majstrovstvá Európy! Vycestujte do neďalekého Poľska spolu s CK FublaTour.sk – oficiálnym parterom Slovenského futbalového zväzu pre ME „21“ v Poľsku. 

Žreb záverečného turnaja ME zaviedol Slovákov do neďalekých miest Kielce a Lublin. V základnej skupine A sa postupne predstavia proti domácemu Poľsku, výberu hrdého Anglicka a obhajcom titulu z ME 2015 Švédsku. Na každý zo slovenských zápasov pripravujeme autobusový zájazd na otočku bez prespania, autobusový zájazd s nocľahom na 1 noc a špeciálne spoznávacie zájazdy.

Program „slovenskej“ skupiny A:

piatok 16.6.2017
SLOVENSKO „21“ – Poľsko „21“ (20:45, Lublin)
zájazd bez ubytovania na otočku od 59 €
Švédsko „21 – Anglicko „21“ (18:00, Kielce)

pondelok 19.6.2017
SLOVENSKO „21“ – Anglicko „21“ (18:00, Kielce)
Poľsko „21“ – Švédsko „21“´(20:45, Lublin)

štvrtok 22.6.2017
SLOVENSKO „21“ – Švédsko „21“ (20:45 Lublin)
zájazd bez ubytovania na otočku od 39 €
Anglicko „21“ – Poľsko „21“ (20:45 Kielce)

Okrem uvedených zájazdov veľmi radi pripravíme zájazd na mieru podľa vašich požiadaviek, ako aj samostatné vstupenky na ktorýkoľvek zápas. Kontaktujte nás

slovensko-21-timova-foto

Mladí sokoli sa medzi európskou smotánkou objavia opäť po 17 rokoch. V roku 2000 bol záverečný turnaj organizovaný v Bratislave, Trnave a Trenčíne a našim chlapcom sa darilo na výbornú. Konečným 4. miestom si dokonca vybojovali účasť na Olympiáde v Sydney. Generáciu s Némethom, Greškom či Babničom budú chcieť napodobniť mladé pušky na čele s Berom, Lobotkom, Škriniarom a ďalšími. Buďte pri tom spolu s nami!

Usporiadateľské mestá:
Kielce, Lublin, Kraków, Tychy, Bydgoszcz, Gdynia

mapa-stadionov-euro

Získajte do svojej zbierky futbalovú fotoknihu CEWE FOTOKNIHA EURO 2016
FOTOKNIHA mapuje úspešné pôsobenie slovenského „A“ tímu na ME vo Francúzsku

europremiera_titulka

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

O kluboch

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov

Ak hovoríme o zlatej ére mužskej reprezentácie tak o mladých Sokoloch to platí dvojnásobne. Postupom na ME zavŕšená kvalifikácia, bola vyvrcholením úspešného obdobia, kedy Slováci dokázali o triedu porážať aj tímy ako Holandsko či Turecko. Tréneri pritom dokázali ťažiť najmä z kolektívnej práce, pretože nový na Slovensku nerastie každý rok. Lastovičky ako Škriniar, či Lobotka, však predsa len máličko vynikali. Ak sa mladí chlapci dokážu udržať nohami na zemi budúcnosť našej repre, je v dobrých rukách. Viete, že: ME futbalistov do 21 rokov sa v roku 2000 uskutočnili na Slovensku a naši futbalisti na nich skončili na výbornom 4. mieste?