Exhibícia: Team Beckham vs. Team Zidane

Kompletný zájazd na exhibičný zápas zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Viedeň – Manchester – Viedeň)
  • ubytovanie na 3 noci v 3* hoteli
  • VIP vstupenku na exhibičný zápas
  • služby slovenského delegáta

Old Trafford bude dejiskom mimoriadne atraktívneho zápasu, ktorý sa uskutoční pod záštitou organizácie UNICEF s heslom „Zápas pre deti“. Na trávniku sa predstaví množstvo legiend z nedávnej minulosti, ktoré budú z lavičky viesť tréneri Alex Ferguson a Carlo Ancelotti. Tím okolo anglickej ikony Davida Beckhama, ktorý sa vráti „domov“, bude zložený najmä z britských futbalistov a spoluhráčov z úspešnej generácie Manchestru United. Zinedine Zidane bude mať okolo seba výber hráčov z celého sveta.

Tímy:

Veľká Británia: David Beckham, David Seaman, David James, Sol Campbell, John Terry, Phil Neville, Rio Ferdinand, Jamie Carragher, Ashley Cole, Nicky Butt, Paul Scholes, Ryan Giggs, Michael Owen, Andy Cole. Tréner: Alex Ferguson.

Výber sveta: Zinedine Zidane, Edwin van der Saar, Cafu, Fabio Cannavaro, Alessandro Nesta, Luis Figo, Ronaldinho, Patrick Vieira, Michael Ballack, Massimo Ambrosini, Robert Pires, Dwight Yorke, Patrick Kluivert, Ole Gunnar Solskjaer, Landon Donovan. Tréner: Carlo Ancelotti.

Zápas bude rozhodovať Talian Pierluigi Collina. Zoznam mien je neuveriteľný, už sa nevieme dočkať!

Rámcový program:

piatok: odlet z Viedne, prílet do Manchestru. Presun na hotel, ubytovanie. Voľný program podľa dohody s delegátom (prehliadka mesta, štadióna, múzea futbalu atď.)
sobota: voľný program podľa dohody, popoludní presun na štadión a sledovanie zápasu.
nedeľa: voľný program podľa dohody s delegátom (návšteva okolia Manchestru, tradičných pubov, známych reštaurácií, nakupovanie, atď.)
pondelok: odhlásenie z hotela, presun na letisko. Odlet z Manchestru, prílet do Viedne.