7 dňový zájazd do Dubaja a na výstavu EXPO

Vymeňte slovenskú zimu za luxusné dubajsklé pláže. Užite si exotickú destináciu a výstavu EXPO, ktorá sa na prelome rokov 2021 a 2022 koná práve v Dubaji.

Letecký zájazd do Dubaja v cene od 1 290 € / osoba obsahuje:

 • LETENKU
  • obojsmernú letenku Bratislava – Dubaj so všetkými poplatkami
 • UBYTOVANIE
  • 7 nocí v 4* hoteli s raňajkami v luxusnej časti Dubai Maina iba kúsok od pláže
 • DELEGÁTA
  • Dubaj patrí k najobľúbenejším zimným destináciám našich klientov. Počas  zájazdu vás budú sprevádzať skúsení delegáti
 • VÝSTAVU EXPO 2021
  • jedinečná výstava ponúkajúca to najlepšie až zo 192 krajín sveta
  • najväčšia a najluxusnejšia výstava na akej ste kedy boli, aj so slovenským pavilónom
 • DOBRODRUŽSTVO KAŽDÝ DEŇ
  • Promenáda najluxusnejšieho hotela sveta Burj Al Arab
  • Najvyššia budova sveta Burj Khalifa
  • Cestu nadzemným metrom – zážitok ako z inej planéty!
  • Dubai mall – najväčšie nákupné centrum na svete
  • Dychberúce mestské časti Old Dubai a Dubai Creek
  • Deira Market – legendárne Dubajské trhovisko
  • Jumeirah Mosque – ikonická mešita Dubaja otvorená i turistom
  • Moderné trhovisko v stredovekom štýle Soukh Jumeirah
  • Pláž Jumeirah s bielym pieskom, a mnoho iných

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, stravovaní a o doplnkovom programe.

Program zájazdu:

Po večernom prílete do Dubaja nás čaká vybavenie potrebných letiskových záležitostí (bezplatný covid test a presun na hotel). Zájazd začneme zľahka, prechádzkou po slávnej promenáde v luxusnej časti Dubai Marina a vytúženým dňom na pláži. Pre zvedavých je pripravený celodenný výlet pre spoznanie luxusu i exotiky v Old Dubai, Dubai Creek a Deira Market.

Hlavnou „atrakciou“ programu je nepochybne EXPO 2021. Presunutá výstava z minulého roka sa v tomto regióne sveta koná po prvý raz, a je to vidieť. Jedinečné architektonické diela, až 192 vystavujúcich krajín, a všadeprítomný pocit luxusu a modernej technológie. Akoby zajtra bolo už dnes.

S kľúčovými témami „Udržateľnosť, Mobilita a Príležitosť“ sa šikovne popasoval aj slovenský pavilón zameraný na mobilitu a inovatívne technológie v leteckom a vesmírnom sektore. V našom pavilóne sa môžeme tešiť na vesmírny androver či vodíkový autobus. V Kórejskom pavilóne sa stretáva virtuálna technológia s realitou; v Švajčiarskom sa môžeme vydať na túru; v Brazílskom pozorovať amazonský vodopád či vo svetovom pavilóne obdivovať Hyperloop. Čo pavilón, to krok do neznáma.

 

Neobídeme Jumeraih a s tým spojenú možnosť navštíviť prvú mešitu, ktorá je sprístupnená aj neveriacim – Jumeirah Mosque. Novinkou je najvačšia svetelná fontána sveta na umelom palmovom ostrove Palm Jumeirah. Poprechádzame sa po promenáde v blízkosti najluxusnejšieho hotela na svete Burj Al Arab a jedno z popoludní určite strávime i na pláži Jumeirah.

Navštívime jedno z najväčších obchodných centier sveta, Dubai Mall, ktoré je súčasťou miliardového Burj Dubai komplexu, v ktorom sa na jednom mieste nachádza vyše 1200 obchodov a jedno z TOP svetových akvárií s dychberúcimi 33 000 živými zvieratami. Pozrieme sa i do najväčšej budovy sveta Burj Khalifa a večer zakončíme prehliadkou fontán, ktoré sú taktiež súčasťou Burj Dubai.

Pre športovcov zabezpečíme výlet do Mall of Emirates s lyžiarskou zjazdovkou. Pre tých, ktorí majú adrenalín jednoducho v krvi, zabezpečíme výlet do púšte a dobrodružnú jazdu po dunách na terénnych autách so zastávkopu na ťavej farme. Presunieme sa i do beduínskeho stanového mestečka. Deň vyvrcholí večerou a zlatým klincom programu je veľkolepá ohňová show s brušnými tancami.

5 dôvodov, prečo vycestovať do DUBAJA s FutbalTour:

1. Návšteva „letnej“ destinácie v zimnom období je výborný nápad hneď z niekoľkých dôvodov. Po náročných už takmer dvoch pandemických rokoch je zmena prostredia viac ako vítaná, zvlášť keď vymeníte sychravé Slovensko za mesto plné zážitkov a nádherné slnkom zaliate pláže.

2. Dlhší pobyt mimo vlastnej domácnosti nabral v corona dobe na hodnote, no podmienky pre cestovanie sa radikálne zmenili. Hlavný predpoklad bezpečnej dovolenky spľňa Dubaj nadpriemerne. V destinácii je evidovaný kontrolovaný a relatívne nízky výskyt ochorenia Covid-19.

3. Ako využiť čas strávený na dovolenke na 100%? Skúsení delegáti našej CK sa postarajú o taký program počas celej doby zájazdu, o akom budete rozprávať svojej rodine a známym ešte mesiace po návrate z dovolenky.

4. Jedinečná svetová výstava EXPO sa koná prvý raz v histórii na strednom východe a miestny šejk sa rozhodol nenehcať nič na náhodu. Tento ročník výstavy je právom považovaný za najväčší, najluxusnejší a najmodernejší. S celkovou rozholou 438ha a účasťou až 192 krajín mu ešte dlho žiadne ďalšie EXPO konkurovať nebude.

5. Tiež si vážite viac zážitky ako hmotné veci a dary? Odvážte sa na dobrodružstvo Vášho života a spoznajte svet, aký ste doteraz nevideli. V hesle „vidieť, zažiť, mať sa dobre“ garantujeme najlepší pomer kvalita / cena na trhu a ponúkame naše skúsenosti na absolvovanie skvelého zážitku 🙂

LÁSKA K CESTOVANIU JE SILNEJŠIA AKO PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA. UŽITE SI DUBAJ BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

 • Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu podujatí
 • Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid
 • Ak sa podujatie neuskutoční podľa plánu, vrátime vám voucher na 100 % zaplatenej sumy

PODMIENKY PRE VSTUP DO DUBAJA:

Každá osoba musí pri vstupe do krajiny splniť nasledujúce podmienky:

#1 TEST

 • zaočkované aj nezaočkované osoby sú povinné predložiť pred vstupom do lietadla PCR test s negatívnym výsledkom, nie starším ako 72 hod.
 • po prílete je potrebné absolvovať druhý, bezplatný PCR test, ktorého výsledok bude doručený formou SMS správy v priebehu pár hodín.
 • do doručenia výsledku je potrebné zdržiavať sa na vopred uvedenej adrese (napr. adresa ubytovania)

#2 FORMULÁR

Každá osoba musí pri vstupe na EXPO splniť nasledujúce podmienky:

 • predložiť očkovací preukaz alebo výsledok negatívneho PCR testu odobratého počas predchádzajúcich 72 hodín.
 • neočkovaní držitelia vstupeniek, ktorí neboli testovaní v priebehu 72 hodín, môžu využívať testovacie zariadenia PCR dostupné v areáli Expo2020 alebo v jeho blízkosti.

Aktuálne podmienky pre cestovanie do všetkých futbalových krajín nájdete TU

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV.

CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na štadión a tiež návratu na Slovensko na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva či vlády SR alebo iných orgánov. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale pravidlá a podmienky návratu na Slovensko už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie.