Anglicko – Nemecko (legendy)

Základný zájazd na zápas Anglicko – Nemecko (legendy) zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku do Londýna so všetkými poplatkami (Bratislava – Londýn)
  • Ubytovanie na 1 noc v 3* hoteli  – vyšší štandard na vyžiadanie
  • Vstupenku 1. kategórie (najlepšie miesta na štadióne)
  • Služby slovenského delegáta
  • Nonstop infolinka

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Pri príležitosti 50. výročia zisku titulu majstrov sveta sa Anglicko rozhodlo usporiadať zaujímavý zápas. V repríze finále 1966 sa v Londýne uskutoční duel tradičných rivalov Anglicko – Nemecko. Bude to zároveň aj rozlúčka s jedným z najtradičnejších štadiónov na ostrovoch. Boleyn Ground (v minulosti Upton Park) totiž od sezóny 2016/17 už nebude slúžiť hráčom West Hamu, ktorí sa sťahujú na nový Olympijský štadión.

Účasť už prisľúbili napríklad: Joe Cole, Teddy Sheringham, Dean Ashton, Trevor Sinclair, David James, David Platt, Sol Campbell, Paul Scholes, Steve McManaman, Jamie Redknapp, Robbie Fowler . Za Nemecko nastúpia Michael Ballack, Lothar Matthaus, Guido Buchwald, Fredi Bobic, Mario Basler, Jens Nowotny a mnohí ďalší. Okrem toho by sa mali predstaviť aj viaceré známe tváre zo šoubiznisu, ktoré sa postarajú o kultúrnu vložku podujatia.

Počas zájazdu spoznáte aj mesto Londýn ako turistickú destináciu. V sprievode delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadiónov a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej britskej reštaurácií, návštevu historického centra alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Blog z Londýna