SB – Atlético Madrid

Atraktívny duel rakúskeho a španielskeho majtra je ďalším letným lákadlom na vypredanom štadióne.
Suárez, Felix či Oblak na pôde stále ambicióznejších „býkov“ zo Salzburgu! Sledujte futbalové hviezdy neďaleko od slovenských hraníc.

UŽITE SI FUTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

AK SA ZÁPAS Z PANDEMICKÝCH DÔVODOV PRELOŽÍ, ZRUŠÍ, ODOHRÁ BEZ DIVÁKOV ALEBO SO ZNÍŽENOU KAPACITOU – AUTOMATICKY VÁM VRÁTIME VOUCHER NA 100 % ZAPLATENEJ SUMY

Ponuka na zápas SB – Atlético Madrid v rakúskom Salzburgu v cene od 25 € obsahuje:

  • VSTUPENKU NA ZÁPAS
    • základná kategória, lepšie kategórie na vyžiadanie
  • GARANCIU
    • pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o dostupných kategóriách vstupeniek na zápas a o spôsobe odovzdania vstupeniek.

*****

Vstup do Rakúska: Splniť aspoň jednu z podmienok tzv. 3G (uzdravený/zaočkovaný/otestovaný). Splnenie tejto podmienky spočíva v povinnosti pre každú osobu vstupujúcu do Rakúska s cieľom v krajine zotrvať (nie len tranzitovať) preukázať sa na hraničnom vstupe aspoň jedným z uvedených písomných potvrdení.
Podmienkou je aj to, že daná osoba sa za posledných minimálne 10 dní nezdržiavala v žiadnej inej krajine, ako v SR alebo inej menej rizikovej krajine.

Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV: https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach?fbclid=IwAR1dxaGzyY_GoZj5QooJ79wEcsCWlmHn89YvQn7fg3umA5yO6Xc2TePkYKM#rakusko 

*****

NÁŠ TIP

salzburg stadion