PSG – Anderlecht

Je veľmi ťažké predstaviť si stratu bodov v podaní PSG, ktoré hrá na vlastnom trávniku pred zrakmi vyše 48-tisícového kotla vždy naplno. Cestujte do Paríža na Ligu majstrov spolu s CK FutbalTour.sk! 

Ponuka vstupeniek na zápas PSG – Anderlecht v cene od 135 € obsahuje:

  • Vstupenku základnej kategórie
    • Vyššie kategórie na vyžiadanie
  • Asistenčné služby
  • Nonstop infolinku

Vstupenky na zápas garantujeme vždy vo dvojiciach vedľa seba. K dispozícii sú vstupenky od základnej kategórie až po tie najluxusnejšie vo VIP-sektoroch. Príplatky za vyššie kategórie sú informatívneho charakteru. Aktuálny cenník so všetkými  kategóriami vám radi pošleme na vyžiadanie, KONTAKTUJTE NÁS.

July 27, 2016 - Columbus, Ohio, U.S - Paris Saint-Germain defender Thomas Meunier (12) is congratulated on his goal by teammates during the first half the match between Real Madrid and Paris Saint-Germain at Ohio Stadium, Columbus, Ohio. (Cal Sport Media via AP Images)

Vstupenky vám podľa dohody odovzdáme osobne, zašleme emailom alebo budú čakať v Paríži na hoteli. Lístky na zápasy PSG zabezpečíme pre jednotlivcov, dvojice, ale aj menšie či väčšie skupiny, v kategórii ktorú si vyberiete.

Radi pripravíme aj zájazd presne podľa vašich požiadaviek (letenky, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek na štadióne, doplnkový program v mieste konania).

paríž

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k vstupenkám na PSG, KONTAKTUJTE NÁS.