Majstrovstvá Európy 2020: Portugalsko – Francúzsko (v Budapešti)

*INFORMATÍVNA PONUKA*
Pre veľký záujem zverejňujeme plánovanú ponuku na zápasy majstrovstiev Európy. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme kontakovať medzi prvými.

Ponuka na zápas Portugalsko – Francúzsko obsahuje:

  • SLEDOVANIE ZÁPASU
    • asistenčné služby pri sledovaní zápasu
  • DARČEKOVÚ POUKÁŽKU
    • darujte vstupenku ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
      *s výberom kategórie vstupeniek a výrobou poukážky radi pomôžeme po vyplnení rezervácie
  • GARANCIU
    • pri objednávke 2 a viac vstupeniek garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov
  • NÁŠ TIP
  • puskas arena budapest

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o dostupných kategóriách vstupeniek na zápas a o spôsobe odovzdania vstupeniek.

Sledujte Majstrovstvá Európy 2020 naživo! V ponuke CK FutbalTour.sk nájdete všetkých 36 zápasov v skupinách a 15 zápasov vo vyraďovacej fáze.

ROZPIS ZÁPASOV ME 2020

SKUPINA A

11. júna Turecko – Taliansko (Rím)
12. júna Wales – Švajčiarsko (Baku)
16. júna Turecko – Wales (Baku)
16. júna Taliansko – Švajčiarsko (Rím)
20. júna Švajčiarsko – Turecko (Baku)
20. júna Taliansko – Wales (Rím)

SKUPINA B

12. júna Dánsko – Fínsko (Kodaň)
12. júna Belgicko – Rusko (Petrohrad)
16. júna Fínsko – Rusko (Petrohrad)
17. júna Dánsko – Belgicko (Kodaň)
21. júna Rusko – Dánsko (Kodaň)
21. júna Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

SKUPINA C

13. júna Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)
13. júna Rakúsko – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
17. júna Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)
17. júna Ukrajina – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
21. júna Víťaz baráže D/A – Holandsko (Amsterdam)
21. júna Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

SKUPINA D

13. júna Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
14. júna Víťaz baráže C – Česko (Glasgow)
18. júna Chorvátsko – Česko (Glasgow)
18. júna Anglicko – Víťaz baráže C (Londýn)
22. júna Chorvátsko – Víťaz baráže C (Glasgow)
22. júna Česko – Anglico (Londýn)

SKUPINA E 

14. júna Španielsko – Švédsko (Bilbao)
14. júna Poľsko – Víťaz baráže B (Dublin)
18. júna Švédsko – Víťaz baráže B (Dublin)
19. júna Španielsko – Poľsko (Bilbao)
23. júna Víťaz baráže B – Španielsko (Bilbao)
23. júna Švédsko – Poľsko (Dublin)

SKUPINA F

15. júna Víťaz baráže A/D – Portugalsko (Budapešť)
15. júna Francúzsko – Nemecko (Mníchov)
19. júna Víťaz baráže A/D – Francúzsko (Budapešť)
19. júna Portugalsko – Nemecko (Mníchov)
23. júna Portugalsko – Francúzsko (Budapešť)
23. júna Nemecko – Víťaz baráže A/D (Mníchov)

OSEMFINÁLE
26. júna Druhý v skupine A – Druhý v skupine B (Amsterdam)
26. júna Víťaz skupiny A – Tretí v skupine C (Wembley)
27. júna Víťaz skupiny C – Jeden z tretích v skupinách D/E/F (Budapešť)
27. júna Víťaz skupiny B – Jeden z tretích v skupinách A/D/E/F (Bilbao)
28. júna Druhý v skupine D – Druhý v skupine E (Kodaň)
28. júna Víťaz skupiny F – Jeden z tretích v skupinách A/B/C (Bukurešť)
29. júna Víťaz skupiny D – Druhý v skupine F (Dublin)
29. júna Víťaz skupiny E – Jeden z tretích v skupinách A/B/C/D (Glasgow)
ŠTVRŤFINÁLE
2. júla (Petrohrad)
2. júla (Mníchov)
3. júla (Baku)
3. júla (Rím)
SEMIFINÁLE
6. júla (Londýn)
7. júla (Londýn)
FINÁLE
11. júla (Londýn)