Majstrovstvá Európy 2020: Finále v Londýne

Vycestuj na futbalový sviatok roka spolu s FutbalTour.sk! Zaži jedinečnú atmosféru finálového zápasu šampionátu vo futbalovom chráme Wembley v Londýne!
(Cena je ilustračná, pre aktuálnu ponuku vyplňte rezervačný formulár).

Ponuka na Majstrovstvá Európy 2020 obsahuje:

  • SLEDOVANIE ZÁPASOV
    • finále Majstrovstviev Európy 2020
  • NÁŠ TIP
    • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

Organizujeme zájazd na každý zápas Majstrovstiev Európy 2020, KONTAKTUJTE NÁS!

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

ROZPIS ZÁPASOV ME 2020

SKUPINA A

12. júna Turecko – Taliansko (Rím)
13. júna Wales – Švajčiarsko (Baku)
17. júna Turecko – Wales (Baku)
17. júna Taliansko – Švajčiarsko (Rím)
21. júna Švajčiarsko – Turecko (Baku)
21. júna Taliansko – Wales (Rím)

SKUPINA B

13. júna Dánsko – Fínsko (Kodaň)
13. júna Belgicko – Rusko (Petrohrad)
17. júna Fínsko – Rusko (Petrohrad)
18. júna Dánsko – Belgicko (Kodaň)
22. júna Rusko – Dánsko (Kodaň)
22. júna Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

SKUPINA C

14. júna Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)
14. júna Rakúsko – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
18. júna Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)
18. júna Ukrajina – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
22. júna Víťaz baráže D/A – Holandsko (Amsterdam)
22. júna Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

SKUPINA D

14. júna Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
15. júna Víťaz baráže C – Česko (Glasgow)
19. júna Chorvátsko – Česko (Glasgow)
19. júna Anglicko – Víťaz baráže C (Londýn)
23. júna Chorvátsko – Víťaz baráže C (Glasgow)
23. júna Česko – Anglico (Londýn)

SKUPINA E (skupina Slovenska v prípade postupu z baráže)

15. júna Španielsko – Švédsko (Bilbao)
15. júna Poľsko – Víťaz baráže B (Dublin)
19. júna Švédsko – Víťaz baráže B (Dublin)
20. júna Španielsko – Poľsko (Bilbao)
24. júna Víťaz baráže B – Španielsko (Bilbao)
24. júna Švédsko – Poľsko (Dublin)

SKUPINA F

16. júna Víťaz baráže A/D – Portugalsko (Budapešť)
16. júna Francúzsko – Nemecko (Mníchov)
20. júna Víťaz baráže A/D – Francúzsko (Budapešť)
20. júna Portugalsko – Nemecko (Mníchov)
24. júna Portugalsko – Francúzsko (Budapešť)
24. júna Nemecko – Víťaz baráže A/D (Mníchov)