Vrchol letnej sezóny: Kráľovský zájazd do Varšavy

Leto je tradične plné prípravných futbalových zápasov a fanúšikovia majú možnosť vycestovať za svojim obľúbeným klubom do najrôznejších destinácií. CK FutbalTour.sk chce potešiť klientov aj v tomto období a pripravili sme hneď niekoľko populárnych autobusových zájazdov.

Autobusy sme vyslali do Budapešti na Chelsea, nechýbali sme ani v Mníchove na tímovej prezentácii Bayernu a tiež sme sledovali boj o nemecký Superpohár v Dortmunde. Absolútnym „zlatým klincom“ však bol zájazd do Varšavy na Real Madrid, ktorý si v rámci série Super Mecz zmeral sily s talianskou Fiorentinou.

Výlet do poľskej metropoly si rozhodne zaslúži prívlastok kráľovský. Sledovali sme predsa úradujúceho víťaza Ligy majstrov a tak bol aj celý servis pre klientov na najvyššej úrovni. V autobuse nezostalo jediné voľné miesto, opäť raz sme sa presvedčili, že „biely balet“ je naozaj veľkým lákadlom a má množstvo fanúšikov po celom Slovensku.

real-madrid-fiorentina-varsava-120_2027

Dlhá cesta prebehla aj vďaka bezplatnému občerstveniu úplne hladko. Nasledovalo ubytovanie v špičkovom hoteli a potom už bolo na klientoch, či zvolia odpočinok na izbách, zamieria do centra alebo si dôkladne obzrú Stadion Narodowy. Pri podobných zájazdoch CK FutbalTour.sk majú klienti vždy voľný program a nemusia sa viazať na celú skupinu. Samozrejme delegát pomôže, poradí.

Centrum Varšavy rozhodne stojí za obhliadku a keďže sa začal ozývať hlad, spojili sme príjemné s užitočným. K našim futbalovým zájazdom neodmysliteľne patrí aj skvelé jedlo či tradičné predzápasové pivko. Zaujala nás reštaurácia s nálepkou „Michelin Guide“ na dverách a tak nebol dôvod váhať. Úplné detaily asi nemusíme rozvádzať, ale pochutili sme si poriadne. Navyše potešili sa naozaj všetky naše zmysly.

real-madrid-fiorentina-varsava-120_2021

Pomaly sa blížil čas zápasu a tak nasledoval presun k majestátnemu štadiónu, ktorý vybudovali pre potreby majstrovstiev Európy 2012. Obrovský kolos nás naozaj nadchol a to sme už boli na najrôznejších štadiónoch sveta.

real-madrid-fiorentina-varsava-120_2023

Tisícky ľudí sa vďaka množstvu vchodov a skvelému prístupu organizátorov dostali na svoje miesta absolútne bez problémov, aj keď každý sa musel pri vchode preukázať platným dokladom totožnosti. Hľadisko sa napokon zaplnilo takmer do posledného miesta a viac ako 50 tisíc fanúšikov si užívalo skvelý zápas.

real-madrid-fiorentina-varsava-120_2006

Tréner Realu síce spravil po triumfe v Superpohári nad Sevillou pár zmien v zostave, ale na radosť mnohých figuroval v základe Cristiano Ronaldo a aj ďalší hviezdni hráči. A bol to práve Portugalčan, kto už v 4. minúte zdvihol divákov zo sedačiek. V spolupráci s Di Maríom predviedli, ako má vyzerať dokonalý protiútok. Paradoxne to bol jediný gólový okamih hráčov v bielych dresoch a keďže za „Violu“ sa strelecky presadili Gomez a Alonso, z trofeje pre víťaza sa prekvapujúco tešil taliansky klub. Výsledok však tentokrát nebol prvoradý. Dôležité bolo, že fanúšikovia mohli zblízka sledovať obľúbených hráčov a vychutnať si výbornú atmosféru.

Klienti odchádzali zo štadióna možno trochu smutní z výsledku, ale skvelý zájazd viacerí zakončili prechádzkou a zábavou v nočných uliciach Varšavy. Pri rannom zraze našťastie nikto nechýbal a po vydarenej akcii nasledoval návrat na Slovensko. Už v autobuse sa ozývali hlasy, kam pôjdeme nabudúce.

 Kompletná fotogaléria