Najlepší darček je zážitok. Teraz aj s bonusom

3 minúty čítania

Máte v okolí športových nadšencov, ktorí nevynechajú ani jeden zápas svojho tímu v televízii? Poznáte niekoho, kto má nesplnený cestovateľský sen? Darujte k sviatku, výročiu, na Vianoce alebo len tak pre radosť originálne prekvapenie a doprajte svojim blízkym zážitky na celý život. 

Veľmi sa tešíme vášmu neutíchajúcemu záujmu o zážitkové cestovanie na športové podujatia. Po prestupoch Messiho a Cristiana Ronalda evidujeme najviac záujemcov o zájazdy do Paríža a do Manchestru.

Naši skúsení delegáti sa na vás tešia aj v ďalších tradičných destináciách. Barcelonu, Madrid, Londýn či Miláno už čoskoro doplnia aj zámorské destinácie New York, California a Miami.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY S BONUSOM

Pri objednávke darčekovej poukážky od 23. novembra do 23. decembra 2021 v hodnote minimálne 400 € vám pošleme ako bonus zdarma ponožky + šál z nášho FANshopu podľa vášho výberu.

Darčekové poukážky môže obdarovaný použiť na nákup zájazdov (obsahuje dopravu, ubytovanie, vstupenku, delegáta) na futbal, hokej, formulu 1, zimné športy, bojové športy ale aj na samostatné vstupenky (obsahuje vstupenku a asistenčné služby).

Platnosť darčekových poukážok  je až do 31.12.2022. Obdarovaní sa tak nemusia ponáhlať s využitím darčeka. Na dobré veci (a zážitky) si vraj treba počkať, v dnešnej dobe to platí dvojnásobne.

KOMPLETNÚ PONUKU PONOŽIEK A ŠÁLOV TU.

manchester united derby old trafford

POSTUP PRI OBJEDNÁVKE

  1. Vyberte si zápas z našej ponuky alebo ľubovoľnú čiastku, ktorú chcete darovať (bonus je aktívny pri čiastke nad 400 €)
  2. Pripravte si originálne venovanie, ktoré chcete uviesť na poukážke
  3. Vyplňte nasledujúci formulár (v poslednom bode napíšte zápas / hodnotu poukážky a venovanie)
  4. E-mailom vám pošleme faktúru a po jej uhradení vám obratom doručíme poukážku v elektronickej forme (na žiadosť aj poštou na adresu)
  5. V prípade objednávky v hodnote 400 € a viac vám poštou pošleme ponožky + šál podľa vlastného výber (pri úhrade faktúry za poukážku do 15. 12. garantujeme doručenie do 23. 12. 2021)
  6. Obdarovaný použije poukaz pri výbere vstupenky alebo zájazdu z našej ponuky
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV NÁJDETE TU.