Najlepší darček je zážitok. Teraz aj s bonusom

3 minúty čítania

Máte v okolí športových nadšencov, ktorí nevynechajú ani jeden zápas svojho tímu v televízii? Poznáte niekoho, kto má nesplnený cestovateľský sen? Darujte k sviatku, výročiu, na Vianoce alebo len tak pre radosť originálne prekvapenie a doprajte svojim blízkym zážitky na celý život. 

Veľmi sa tešíme vášmu neutíchajúcemu záujmu o zážitkové cestovanie na športové podujatia. Po prestupoch Messiho a Cristiana Ronalda evidujeme najviac záujemcov o zájazdy do Paríža a do Manchestru.

Naši skúsení delegáti sa na vás tešia aj v ďalších tradičných destináciách. Barcelonu, Madrid, Londýn či Miláno už čoskoro doplnia aj zámorské destinácie New York, California a Miami.

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY S BONUSOM

Pri objednávke darčekovej poukážky od 15. do 31. októbra 2021 v hodnote minimálne 400 € vám pošleme ako bonus zdarma futbalový adventný kalendár s čokoládou Kinder. Okrem hlavného darčeku tak získate aj ďalší – mikulášsky.

Darčekové poukážky môže obdarovaný použiť na nákup zájazdov (obsahuje dopravu, ubytovanie, vstupenku, delegáta) na futbal, hokej, formulu 1, zimné športy, bojové športy ale aj na samostatné vstupenky (obsahuje vstupenku a asistenčné služby).

Platnosť darčekových poukážok  je až do 31.12.2022. Obdarovaní sa tak nemusia ponáhlať s využitím darčeka. Na dobré veci (a zážitky) si vraj treba počkať, v dnešnej dobe to platí dvojnásobne.

KOMPLETNÚ PONUKU KALENDÁROV NÁJDETE TU.

POSTUP PRI OBJEDNÁVKE

  1. Vyberte si zápas z našej ponuky alebo ľubovoľnú čiastku, ktorú chcete darovať (bonus je aktívny pri čiastke nad 400 €)
  2. Pripravte si originálne venovanie, ktoré chcete uviesť na poukážke
  3. Vyplňte nasledujúci formulár (v poslednom bode napíšte zápas / hodnotu poukážky a venovanie)
  4. E-mailom vám pošleme faktúru a po jej uhradení vám obratom doručíme poukážku v elektronickej forme (na žiadosť aj poštou na adresu)
  5. V prípade objednávky v hodnote 400 € a viac vám poštou pošleme futbalový adventný kalendár (garantujeme doručenie do 30. 11. 2021)
  6. Obdarovaný použije poukaz pri výbere vstupenky alebo zájazdu z našej ponuky
  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

KOMPLETNÚ PONUKU ZÁJAZDOV NÁJDETE TU.