Tipuj dedinský futbal a vyhraj zájazd na Ligu majstrov

3 minúty čítania
Autor: Radoslav Blažek

Hoci najväčšia futbalová cestovka FutbalTour vysiela ľudí na zápasy európskych súťaží a plní tak sny fanúšikov TOP európskych klubov, nie nehovorí ani dedinskému futbalu. Dôkazom je podpora unikátneho projektu, ktorý rozbehla sieť regionálnych novín MY.

Využite bezplatnú registráciu —> mytipujeme.sk

Ide o dedinskú futbalovú tipovačku, ktorá prebieha na portáli MYTipujeme.sk. Tipéri tu majú možnosť natipovať všetky futbalové súťaže od Fortuna ligy až po najnižšiu oblastnú súťaž. A práve FutbalTour odmení víťaza, najlepší tipér získa hlavnú cenu: Zájazd na ľubovoľný zápas Ligy majstrov v hodnote 1 200 €.

Registrácia je bezplatná

Jarná časť dedinskej tipovačky štartuje už v pondelok 6. marca. V tento deň budú v ponuke prvé tikety. Opäť sa bude tipovať nielen profesionálny, ale najmä dedinský futbal. Ak chcete namiesto manchesterského derby či súboja Real – Barca tipovať regionálne El Clásico, v ktorom jedna dedina nedaruje tej druhej doslova ani centimeter na ihrisku, ste správne.

Jeseň ovládol Adrián Danada

Projekt online tipovačky spustili regionálne periodiká MY na jeseň minulého roka. Obľúbenú súťaž tak po dopyte čitateľov preniesli z printu aj do online priestoru. Do pilotnej sezóny sa zapojilo 2500 tipérov. Najlepším tipérom sa stal Adrián Danada, ktorý získal wellness pobyt na dve noci pre dve osoby.

Kto ovládne jar, uvidíme. Bojovať sa bude opäť v celoslovenskej tipovačke (Fortuna liga, I.liga, II.liga Západ a II.liga Východ) a v regionálnych tipovačkách. Takže, tipéri, poďme na to. Kto neskúsi, nevyhrá!

ZAREGISTRUJTE sa už dnes, zabavte sa bez akéhokoľvek rizika a zabojujte o hlavnú cenu.
Registrácia je grátis.