Originálne aj praktické. 5 tipov na mikulášsky darček

Blíži sa 6. december a vy ešte nemáte pripravené žiadne prekvapenia? Nezúfajte. Ponúkame vám päť tipov, ktorými zaručene zabodujete.

1. Originálna klasika – futbalový adventný kalendár

Áno, býva každý rok. Ale tentoraz môžete darovať adventný kalendár s motívom obľúbeného klubu. Navyše je plnený chutnou Kinder čokoládou. Vyberte si svojho favorita z našej ponuky. Máte na výber tematiku hráčov (Hamšík, Messi, Ronaldo) alebo široké spektrum futbalových štadiónov.

Pre koho odporúčame: deti, manžel fanúšik, futbaloví fajnšmekri, všetky mlsné jazýčky

Prejsť do e-shopu

futbalovy adventny kalendar marek hamsik slovensko

2. Symbol dnešnej doby – ochranné rúška (futbalová a hokejová verzia)

Sú stále žiaduce a patria medzi nevyhnutnú súčasť našich životov. Prečo potom nenosiť tie, ktoré zobrazujú váš obľúbený klub? Vyberte si z futbalových aj hokejových ochranných rúšok, možností je veľa. Bonusom je rúško s logom Wimbledonu.

Pre koho odporúčame: dôrazne pre každého

Prejsť do e-shopu

futbalove ruska

3. Sú štýlové a zahrejú – futbalové ponožky

Praktický darček, ktorý nesklame. Poteší vo farbách slovenskej trikolóry či s dvojkrížom. Ponožky sú kvalitné, pohodlné a adresát bude žiariť na zápase aj v obývačke. Ktoré vyberiete?

Pre koho odporúčame: ženy aj muži, futbaloví fanúšikovia, hrdí Slováci

Prejsť do e-shopu

4. Mix za skvelú cenu

Šály, nálepky, suveníry či doplnky do domácnosti. To všetko s logami obľúbených futbalivých klubov nájdete v našom e-shope za akciové ceny. Odporúčame však nakupovať rýchlo, zásoby sa míňajú!

Pre koho odporúčame: ženy aj muži, deti, športoví fanúšikovia

Prejsť do e-shopu

futbaltour eshop futbalove saly

5. Darčekový poukaz – istota nezabudnuteľného zážitku

Aj keď sú v súčasnosti obmedzené možnosti cestovania, darčekový poukaz platí dva roky (v prípade nepriaznivej situácie aj po dvoch rokoch sa platnosť operatívne predlžuje). Potešte blízkych alebo veľkých fanúšikov a pripravte im darček, na ktorý sa môžu tešiť. A garantujeme – bude nezabudnuteľný.

Ak nechcete niekomu predplatiť zájazd alebo vstupenky na zápas, poukaz môžete využiť aj na nákup suvenírov v našom e-shope.

Pre koho odporúčame: ženy aj muži, futbaloví/hokejoví fanúšikovia

Prejsť do e-shopu

futbaltour darcekova poukazka


FOTO: grafika FutbalTour.sk