Otcovia, ďakujeme! Potešte toho svojho 16. júna originálnym spôsobom

3 minúty čítania
Autor: Pavel Pubal

Nedeľa, 16. jún. Je vám tento dátum povedomý? Mal by, pripadá naň totiž Deň otcov. A teda tých, ktorí nás priviedli v detstve k futbalu, k športu, k celoživotnej vášni. A my by sme vám radi pomohli s ťažkým rozhodnutím, ako sa týmto fundamentálnym osobám v našich životoch poďakovať.

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach Facebook Instagram Tik-Tok

Zážitok ako darček

Neviete ako potešiť svojich otcov?  Nie ste ako nórsky útočník Erling Braut Haaland, ktorý získal tituly v anglickej Premier League a Lige majstrov pre svojho otca Alf-Ingeho so svojím Manchestrom City, kde počas aktívnej hráčskej kariéry aj pôsobil?

Vladimír Weiss mladší a Vladimír Weiss starší

Na tom vôbec nezáleží. Aj tak môžete otcovi dopriať zážitok, na ktorý nikdy nezabudne. Zažije nezabudnuteľnú atmosféru futbalového sveta, bude fandiť slovenskej futbalovej reprezentácii, navštívi legendárne San Siro alebo si dokonca na vlastné uši vypočuje hymnu Ligy majstrov. A ak viete, aký je jeho obľúbený klub, voľba bude ešte jednoduchšia.

Chceli by ste, aby váš otec zažil naozaj veľký svetový futbal, ale neviete, aký presne? Alebo by ste si radi počkali na vyžrebovanie nových ročníkov najprestížnejších futbalových súťaží a európskych pohárov? Potom ste na správnom mieste. Ideálnou možnosťou je darčeková poukážka podľa vašich predstáv. Stačí kliknúť na tento odkaz.

Alebo nechcete čakať a radšej by ste vzali svojho ocina na ME 2024 do Nemecka, kde postupne slovenský nrárodný tím vyzve súperov z Belgicka, z Ukrajiny a z Rumunska? Na majstrovstvách Európy budeme fandiť našej reprezentácii, ale na vlastné oči uvidíme aj hviezdy ako Cristiano Ronaldo, Kylian Mbappé, Jude Bellingham či Harry Kane. Chcete tam byť s nami? Po kliknutí na banner nižšie sa dozviete všetko podstatné.