Najlacnejší a najobľúbenejší. Poďte na Audi Cup 2019

Najlacnejší futbalový turnaj je späť! Sledujte mimoriadne obľúbený Audi Cup v mníchovskej Allianz Aréne už toto leto. Domáci Bayern vyzve ďalšie tri tímy a to je záruka nezabudnuteľných zážitkov.

Viac ako 3000 klientov využilo služby CK FutbalTour.sk na Audi Cupe 2017 (organizuje sa každý nepárny rok). Užite si aj vy futbalový turnaj leta v spoločnosti slovenských fanúšikov za skvelú cenu.

Audi Cup je garantom futbalových hviezd, ktoré si vychutnáte v dramatických súbojoch v príjemných letných teplotách. Na predošlom ročníku štartoval okrem domáceho Bayernu aj Liverpool, Atlético Madrid či Neapol. Fanúšikovia v Allianz Aréne tak sledovali naživo majstrovstvo hráčov ako Griezmann, Mané, Salah, Firmino či Lewandowski. Slováci sa v tom čase tešili aj na Mareka Hamšíka.

Aktuálny Audi Cup ešte nemá potvrdený termín ani účastníkov. Je však isté, že do Bavorska zavítajú futbaloví giganti. Preto vám odporúčame využiť nezáväznú rezerváciu, aby ste využili first minute ceny.

Okrem futbalu ponúka Mníchov aj kulinárske pochúťky pre fanúšikov dobrého jedla či zaujímavé atrakcie pre dospelých i deti. Nie nadarmo je bavorská metropola centrom architektúry, bankovníctva či turizmu.

Tešíte sa na spojenie nenáročnej turistiky a svetového futbalu? Zabezpečte si miesta na Audi Cupe 2019!

0 visitors have seen this post