Kariéra vo FutbalTour.sk: Voľné pracovné pozície

Sme ako rodina, ktorá miluje šport a cestovanie. Skvelý kolektív plný energie a dobrej nálady ochotný pomôcť v kariérnom i osobnom raste. Našim každodenným cieľom je pomôcť fanúšikom zažiť nezabudnuteľné športové podujatia jednoducho, kvalitne a bezstarostne

 

NAŠE HODNOTY

# Vášeň

Máme vášeň pre šport, cestovanie a nadšeného zákazníka. Do práce dávame srdce, plníme ľuďom sny a sme hrdí na to, čo robíme.

# Ľudskosť

Vždy hráme  fair play. Komunikujeme úprimne, otvorene a s úmyslom pomôcť aj nad rámec povinností.

# Rast

Každú prekážku považujeme za príležitosť stať sa lepšími. Učíme sa, trénujeme a rastieme po profesionálnej aj ľudskej stránke. Sme proaktívni a nebojíme sa experimentovať ani priznať si chybu.

# Wow

Vždy chceme príjemne prekvapiť. Prekonávame očakávania iných aj vlastné sľuby. Veľké veci aj maličkosti robíme výnimočnými tým, že im dáme pridanú hodnotu, niečo extra.

Odbornosť

Sme špecialisti na športové zájazdy a lídri v prinášaní radosti a emócií na štadiónoch. Sme na svoju prácu hrdí no i tak na sebe neustále makáme.

Našiel si sa vo väčšine? Potom čítaj ďalej!

___________________________________________________________________________________________

OTVORENÉ POZÍCIE

 

#1 Sales manager

Hľadáme predajcu zájazdov a vstupeniek na športové i nešportové podujatia po celom svete. Našim klientom je každý s hladom po športe a cestovaní, no primárne nadšenci zo Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska. Práca s nami nie je sezónna záležitosť. Práve naopak – vďaka množstvu športových podujatí je práca u nás stabilná a celoročná.

Tvojou každodennou úlohou je vybavovať dopyty od klientov a dotiahnuť ich požiadavky do úspešného konca. Si našou prvou línou, skutočným hlasom aj tvárou, s ktorou sa klient stretne. Neodpovedáš na otázky, ale plníš sny. V praxi tvoj deň vyzerá tak, že komunikuješ s klientom ohľadom objednávky a doťahuješ jeho záujem a zvedavosť v úspešný predaj. Pripravuješ ponuku, vystavuješ faktúru, dbáš na každý detail. Komunikuješ s logistikou, ktorá ti zabezpečuje podklady ku všetkým zájazdom, a s marketingom, ktorý s tvojou pomocou cieli na potenciálnych klientov.

I preto je skúsenosť v cestovnom ruchu alebo s cestovaním viac ako vítaná.

Nevyhnutnosťou je anglický jazyk (veľkou výhodou aj iné cudzie jazyky), vzťah k športu a cestovaniu, všeobecný športový prehľad, „drive“, proaktivita, samostatnosť a komunikatívnosť.

Pracovný pomer: SZČO/SRO
Miesto výkonu práce: Bratislava – Trnávka
Pracovný čas: flexibilný – dôraz sa kladie na výkon, nutnosť byť zastihnuteľný minimálne v čase 9-16, 1 víkend v mesiaci víkendová pohotovosť, dovolenka: 5 týždňov (25 dní)
Mzda: 1000-1500€ v závislosti od doterajších skúseností, bonusom je odmena na štvrťročnej báze, až do výšky 50% zo zárobku

 

#2 Office manager

Hľadáme do tímu office manažéra cestovnej kancelárie. Ako malá dynamická firma sme menší kolektív, v ktorom má každý viacero úloh, a preto potrebujeme energickú a proaktívnu osobu na ktorú sa dá spoľahnúť, a ktorá sa nezľakne kancelárskych úloh ani komunikácie s ľuďmi. Budeš mať na starosti rôzne úlohy a práve to robí tvoju prácu zaujímavou a nie rutinnou. Ráno pomáhaš s nadchádzajúcim zájazdom, naobed prejdeš účtovné doklady a pred odchodom z práce ešte skontroluješ eshop. Každý deň je ako nový zážitok v dobrom kolektíve.

Potrebujeme človeka, ktorý nečaká na úlohy ale nájde si ich sám, chopí sa nehotového a má poriadok v génoch. Medzi hlavné úlohy patrí zabezpečenie chodu officu, správa a manažment brigádnikov, podpora predajcov, fakturácia, administratíva a príprava zájazdov.

Výhodou je skúsenosť s podobným typom práce v menšej firme a základné znalosti účtovníctva.

Nevyhnutnosťou je anglický jazyk, spoľahlivosť, samostatnosť a zmysel pre detail.

Pracovný pomer: SZČO/SRO
Miesto výkonu práce: Bratislava – Trnávka
Pracovný čas: flexibilný – dôraz sa kladie na výkon, nutnosť byť zastihnuteľný minimálne v čase 9-16, 1 víkend v mesiaci víkendová pohotovosť, dovolenka: 5 týždňov (25 dní)
Mzda: 1000-1500€ v závislosti od doterajších skúseností

___________________________________________________________________________________________

Niektoré z benefitov práce vo FutbalTour

  • Sme neveľký, no skvelý kolektív plný správnych ľudí na správnych miestach
  • Vďaka tomu, že máme “stars in every position”, sa vieš každý deň veľa nového naučiť
  • U nás máš Home office, ale aj ústretovú PN či sick days
  • Priestor pre vlastné projekty a zájazdy
  • Kariérny rast v rámci firmy
  • Možnosť pravidelne cestovať
  • Máme pre teba pripravený firemný telefón i firemný PC
  • Ako skutoční odborníci na zážitky ti vždy vieme poskytnúť zájazd či vstupenku pre teba a známych
  • S nami sa môžeš zúčastniť rôznych kurzov, vzdelávania, či coachingu
  • Ponúkame rôzne drobné športové benefity ako napr Multisport kartu či sponzorské na turnaje
  • U nás nie je nuda, zažiješ mnohé spoločné akcie a teambuildingy
  • A v prípade potreby i možnosť použiť firemné autá

Kontaktuj nás ešte dnes s CV na martin.duben@futbaltour.sk (do predmetu správy uveď názov voľnej pracovnej pozície) alebo vyplň kontaktný formulár nižšie.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

*Aby sme Ťa zaradili do zoznamu uchádzačov o zamestnanie v CK FutbalTour.sk, potrebujeme jeden súhlas. Prosíme, v životopise preto napíšte: „Súhlasím so spracovaním osobných údajov CK FutbalTour.sk“ 

Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať (prostredníctvom zuzana@futbaltour.sk). Viac informácií o ochrane osobných údajov nájdete TU.