Si členom barcelonského fanklubu? Na zájazd ideš lacnejšie

Ak si fanúšikom katalánskeho klubu, máme pre teba skvelú správu. Vďaka oficálnemu fanklubu – Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras a CK FutbalTour.sk si môžeš vychutnať zápasy FC Barcelona s 10 %-nou zľavou.

Vypredaný Camp Nou, svetové hviezdy ako na dlani a garancia nezabudnuteľného zážitku. Vydaj sa na súboje svojich miláčikov s oficiálnym partnerom klubu CK FutbalTour.sk a ak si členom fanklubu Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras, získavaš desaťpercentnú zľavu.

„Hlavným poslaním Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras je vytvoriť silnú komunitu fanúšikov FC Barcelona, ktorí svojou prácou a činnosťou budú spoločne podporovať a rozvíjať filozofiu a hodnoty futbalového klubu FC Barcelona,“ takto znie hlavný cieľ oficiálneho fanklubu FC Barcelona na Slovensku, ktorý funguje od 11.2.2013.

Viac informácií o členstve nájdeš TU.

Si členom a chystáš sa na zápas? Vyzbroj sa na Camp Nou a uži si dokonalú atmosféru s ďalšími fanúšikmi Blaugranas. Šály, suveníry aj ďalšie predmety nájdeš v našom e-shope.

A skvelou príležitosťou, ako spoznať nových priaznivcov Barcelony, je spoločné sledovanie zápasov v bratislavskom Tribúna Futbal Pube – pridaj sa do skupiny barcelonských podporovateľov a zažite grandiózne duely na veľkom plátne a poschodovej tribúne.