Exkluzívne zľavy pre členov Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras

Každá futbalová doba má svojich hrdinov. Dnes sa najviac malých (ale aj veľkých) fanúšikov oblieka do dresov Lionela Messiho a Cristiana Ronalda. Večná rivalita gigantov z Madridu a Barcelony je jav, ktorý aj vďaka rekordným 5-násobným držiteľom Zlatej lopty neprestane nikdy zdvíhať zo stoličiek.

Jeden i druhý tím má na Slovensku veľkú fanúšikovskú základňu. Ak ste fanúšikom katalánskeho klubu, máme pre vás skvelú správu. Vďaka oficálnemu fanklubu – Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras sa  môžete stať priamou súčasťou klubu FC Barcelona.

„Hlavným poslaním Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras je vytvoriť silnú komunitu fanúšikov FC Barcelona, ktorí svojou prácou a činnosťou budú spoločne podporovať a rozvíjať filozofiu a hodnoty futbalového klubu FC Barcelona,“ takto znie hlavný cieľ oficiálneho fanklubu FC Barcelona na Slovensku, ktorý funguje od 11.2.2013.

A s kým iným absolvovať posvätnú cestu na Camp Nou, ak nie s oficiálnym partnerom klubu? Na svet tak prišla spolupráca medzi oficálnym fanklubom (Penya Barcelonista Eslovaca dels Alts Tatras) a oficiálnym partnerom klubu (CK FutbalTour.sk)

Pre členov Penya sme pripravili zľavu 10% na májové El Clásico a vo výhodách pre členov fanklubu plánujeme pokračovať aj naďalej. Staňte sa jeho súčasťou, sledujte CK FutbalTour.sk a vyrazte za krásny futbalom do Katalánska za výbornú cenu!

0 visitors have seen this post