FC Barcelona a FutbalTour – oficiálne už 8 rokov spolu!

2 minúty čítania

Už od roku 2014 trvá spolupráca CK FutbalTour.sk s FC Barcelona. Sme tak jedinou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku s takýmto partnerstvom.

Čo znamená partnerstvo s FC Barcelona pre Vás?

 1. NÁKUP KEDYKOĽVEK
  – naplánujte si futbalový výlet s predstihom. Po rozlosovaní sezóny si môžete objednať vstupenky na ktorýkoľvek zápas Barcelony od augusta až do mája.
 2. VÝBER ZO VŠETKÝCH KATEGÓRIÍ
  – Camp Nou je najväčší štadión v Európe. Zo skúsenosti vám radi poradíme s výberom sedenia na štadióne.
 3. SKUPINOVÉ SEDENIE
  – cestujete do Barcelony v skupine? Vďaka partnerstvu s FCB vám pripravíme sedenie vedľa seba, aby ste si užili zážitok spoločne.
 4. ĽUDSKÝ KONTAKT
  – v Španielsku sa nikto s ničím neponáhľa  Ale ak bude treba, sme k dispozícii nielen e-mailom, ale aj na telefóne.
 5. DOPLNKOVÉ SLUŽBY
  – Barcelona ponúka toho ozaj veľa. Okrem vstupeniek na futbalový zápas pripravíme prehliadku štadióna či návštevu svetoznámych Gaudího budov, na čele so Sagrada Familia.

Garancia vstupeniek

CK FutbalTour.sk je najväčšia a najskúsenejšia športová CK na Slovensku. Funguje od roku 2008 a jej služby využilo už viac ako 100-tisíc fanúšikov. Aj pri zápasoch Barcelony vždy garantuje vstupenky každému, kto si ich zakúpi.

Ak sa priaznivec katalánskeho giganta rozhodne riešiť vstupenky individuálne, nemusí nájsť napr. dve miesta vedľa seba, na štadióne už nebudú k dispozícii tie sedadlá, ktoré chcel, prípadne neovláda jazyk. Všetko je možné vyriešiť spôsobom zakúpenia vstupeniek od CK FutbalTour.sk, oficiálneho partnera FC Barcelona od roku 2014.

Zabezpečíme vám dokonalý rodinný alebo firemný výlet, predĺžený víkend či dovolenku v atraktívnej Barcelone. Hviezdy Blaugranas máte práve na dosah. K tomu pestrý balík zážitkov z atrakcií a kuchyne. Neváhajte a poďte do Barcelony!

Vstupenky sú garantované, presne viete, kde bude sedieť. Môže sa tešiť, že vedľa vás budú ďalší rodinní príslušníci alebo kamaráti

KOMPLETNÁ PONUKA ZÁJAZDOV NA FC BARCELONA