Ligue 1 a Bundesliga poznajú rozlosovanie: PSG už aj so Škriniarom

2 minúty čítania

Po anglickej Premier League a španielskej La Lige poznajú svoje rozlosovanie už aj nemecká Bundesliga a francúzska Ligue 1. Tieto súťaže majú čaro a je na nich vynikajúca atmosféra. Kedy sa fanúšikovia môžu tešiť na najväčšie lákadlá? 

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach FacebookInstagram Tik-Tok

Ligue 1 už aj s Milanom Škriniarom

Od ročníka 2023/2024 bude súčasťou francúzskej Ligue 1 už aj slovenský stopér Milan Škriniar, ktorý z Interu Miláno prestúpil do Paríža Saint-Germain ako voľný hráč. Najväčším lákadlom pre priaznicvov po celom svete bude v tejto súťaži opäť majstrovské PSG. Noví hráči, nový tréner, staré ciele a famózny Kylian Mbappé – aj to môžete vidieť v hlavnom meste Francúzska.

Parížania začnú ligu 12. 8. 2023 s Lorientom, Lyon nastúpi v Štrasburgu a Marseille vyzve Lens. V úvode septembra je na programe veľký šláger Lyon vs PSG, v závere toho istého mesiaca zas Parížania nastúpia doma proti Marseille. Predovšetkým Paríž, Lyon, Marseille, Lens či Monaco ponúkajú fantastickú atmosféru a možnosti zaujímavého výletu. Kompletný žreb nájdete na tomto odkaze.

VSTUPENKY a ZÁJAZDY na FRANCÚZSKU LIGU

Bundesliga ponúkne veľké súboje

Bundesliga v uplynulom ročníku priniesla prvotriedne športové predstavenie, ktoré vyvrcholilo až v poslednom kole súbojom o titul na diaľku medzi Bayernom Mníchov a Borussiou Dortmund. Majstrovskí Bavori v prvom kole nastúpia na ihrisku Brém, BVB vyzve doma Kolín (takisto ako v záverečnom kole 22/23).

V závere septembra sa môžeme tešiť na meranie síl medzi RB Lipsko a Bayernom. V prvom novembrovom kole nás čaká prvotriedna nemecká klasika, keď Dortmund doma nastúpi proti mníchovskému veľkoklubu. Pozornosť púta prestup Matúša Bera do Bochumu či účasť neopozeraného nováčika z Heidenheimu. Celý žreb Bundesligy nájdete na tomto odkaze.

VSTUPENKY a ZÁJAZDY na NEMECKÚ LIGU