Wales – Slovensko (charter)

Zažite neopakovateľný futbalový víkend! Na ihrisku duel Hamšík vs. Bale, na lavičkách Hapal vs. Giggs. Rezervujte si miesto v charterovom zájazde na víkend 23.-24. marec už dnes.

Letecký zájazd fanúšikovským špeciálom na Wales – Slovensko v cene od 530 € / osoba obsahuje:

 • Obojsmernú letenku Bratislava – Cardiff so všetkými poplatkami a príručnou batožinou
 • Obojsmerné letiskové transfery vo Walese
 • Ubytovanie na 1noc (zo soboty na nedeľu) v 3* hoteli s výhodnou polohou
 • Vstupenku na zápas do slovenského sektora
 • Služby slovenských delegátov po celú dobu zájazdu
  • Na futbalové zápasy cestujeme už od roku 2008. Fanúšikovské charterové lety sme organizovali na EURO 2016, Ligu majstrov či MS v hokeji. Opäť sa môžete tešiť na skúsených delegátov a organizovaný program. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 15 €
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Dejisko zápsu bude Cardiff City Stadium s kapacitou 33 280 priaznivcov.

Odporúčaný program zájazdu: (v prípade konania zápasu v nedeľu)

sobota: Ráno odlet z Bratislavy. Po prílete transfer na hotel, ubytovanie po 14:00. Základná prehliadka mesta s delegátom (oboznámenie s prostredím, dopravou a hlavnými atrakciami). Večer voľný program.

nedeľa: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu Wales – Slovensko od 14:00. Po zápase individuálny presun na hotel. Transfer z hotela na letisko a odlet vo večerných hodinách z Cardiffu.

Náš tip: Pripravte sa na zájazd s predstihom. Šále, dresy, erby a iné suveníry v novom E-shope.

Prejsť do e-shopu

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Slovensko, KONTAKTUJTE NÁS

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská futbalová reprezentácia, Wales

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Zájazd v Londýne na zápas Anglicko - Slovensko bol fantastický - SUPER. Vďaka vám sa mi splnil ďalší sen a to zažiť zápas na Wembly. Ďakujem aj delegátovi Viktorovi za sprevádzanie krásnym mestom a za bonus, ktorým bol návšteva Arsenalu★★★★★ P. S.: teším sa na ďalši zajazd 
  Juraj Kormanec | Anglicko - Slovensko | 4.9.2017
 • Maximálna spokojnosť so zájazdom na kvalifikačný zápas Slovinsko - Slovensko. Bezchybná organizácia pred, počas a aj po zájazde, na ktorom vládla aj vďaka super delegátom priateľská a uvoľnená atmosféra. Profesionálny, ale závoreň kamarátsky pristup, množstvo podaných informácií, super zorganizovaný program. Všetko bolo TOP: od pohodových pánov autobusárov až po účastníkov. Jednoducho jedno veľké ďakujeme, a určite si to zopakujeme 🙂
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrteľa, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“.Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?

Wales

Futbalová federácia vo Walese patrí k najstarším vôbec, založili ju už v roku 1876. "Draci", ako znie prezývka tímu, hrajú svoje domáce zápasy na dvoch štadiónoch: Cardiff City Stadium (33 280) / Millennium Stadium (74 500 sedadiel). Tréner Chris Coleman je na lavičke od roku 2012 a práve tu niekde sa začala najslávnejšia éra v histórii, ktorá vyvrcholila postup na ME 2016. Hlavnou postavou tímu je Gareth Bale, hviezda Realu Madrid.