Superpohár UEFA (Manchester United – Real Madrid)

Prestížny zápas o absolútneho šampióna európskeho futbalu sa tentokrát odohrá v macedónskom Skopje. „Diabli“ z Manchestru sa v mimoriadne atraktívnom súboji stretnú s „Bielym baletom“ z Madridu!

Letecký zájazd na zápas o Superpohár UEFA v cene od 690 € obsahuje:

 • Obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Skopje)
 • Ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Služby slovenského delegáta (pri skupine 10 a viac klientov alebo na vyžiadanie)
  • Za športovými akciami cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Ponuka autobusového zájazdu od 330 €*

national arena filip ii macedonia

Predpokladaný program zájazdu:

pondelok 7. 8.: odlet z Bratislavy večer o 21:50, prílet do Skopje pred polnocou. Spoločný transfer na hotel, ubytovanie.

utorok 8. 8.: voľný program (prehliadka mesta, pamiatok, nákupy, degustácia miestnych špecialít atď.). Večer sledovanie zápasu Manchester United – Real Madrid.

streda 9. 8.: voľný program. Popoludní spoločný transfer na letisko. Odlet zo Skopje o 19:30.

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

Po Community Shield a Ligovom pohári ovládol portugalský tréner José Mourinho s hráčmi United aj Európsku ligu. V lete tak  zabojujú aj o európsky Superpohár.

manchester europska liga finale 2017

Real Madrid naďalej prepisuje históriu a potvrdil pozíciu najúspešnejšieho klubu už 12-tym triumfom v Lige majstrov.

real finale ramos

Zápas sa odohrá v nádhernej aréne Filipa II. Macedónskeho

macedonsko skopje stadion fili 2

 Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Manchester United, Real Madrid

Skúsenosti sú individiálne a môžu sa líšiť.

 • Dobrý deň, Zúčastnil som sa zájazdu Manchester United - Everton. Zájazd začal najhoršie ako mohol, letecká spoločnosť zrušila let, avšak vďaka šikovným chalanom z cestovky nádej žila, začali makať na riešení problému a vyriešili ho priam dokonale, zohnali letenky a na zájazd sme nakoniec išli, síce cesta bola nekonečná, ale stihli sme všetko čo sme chceli a stálo to zato. "Cestovka" ukázala že im záleží na spokojnosti zákazníkov. Kiež by každá cestovka mala taký prístup... Služby delegáta skvelé. Požiadavka na vstupenky splnená. Zážitok nezabudnuteľný. Určite využijem ešte vaše služby.
  Tomáš Kordiak | Manchester United - Everton | 17.9.2017
 • Boli sme so synom na zápase Manchester United vs Chelsea. Bol to náš prvý futbalový výlet, všetko bolo výborne zabezpečené. Delegát u nás na letisku aj v Anglicku, ubytovanie... v Manchestri sme sa stretli so skvelými ľuďmi, ktorí sa o nás postarali. Vyhrali sme 2 : 0, nálada super. Dúfam, že si to čoskoro zopakujeme. Ďakujem. S pozdravom Juraj a Adam Benikoví
  Adam Benik | Manchester United - Chelsea | 15.4.2017

O kluboch

Manchester United

Koniec Alexa Fergusona a úspešnej generácie hráčov okolo Ryana Giggsa a Paula Scholesa, zdá sa, zastihol Manchester United nepripravených. Klub pravidelne hrajúci Ligu Majstrov sa trápil a fanúšikovia si museli zvyknúť už na tretieho manažéra v priebehu 4 rokov. Napriek tomu sú United stále najúspešnejším klubom v Anglicku a o tento honor len tak neprídu. Na Old Trafford však netrpezlivo čakajú, kto po Sirovi Alexovi opäť privedie tradičný klub na čelo Premier League a znova ukáže konkurenčným City, že Manchesteru vládne červená.Viete, že: Pôvodný názov tímu znel Newton Heath a farby dresov boli zeleno žlté? Názov Manchester United začal klub používať až v roku 1902 po tom, čo Newtonu hrozil bankrot.

Real Madrid

Najslávnejší a najúspešnejší futbalový klub na svete. Biely balet je esencia toho najlepšieho čo futbal ponúka. Domáce zápasy hráva kráľovský klub na štadióne Santiaga Bernabeua. Nenávideným rivalom je FC Barcelona, no aj v Madride Real bojuje o fanúšikov s obľúbeným Atléticom Madrid. Filozofiou Realu je zložiť tím snov z najlepších futbalistov planéty. Čokoľvek iné, ako vyhrať každú trofej o ktorú klub hrá, sa považuje za neúspech. Ligu Majstrov vyhral Real Madrid rekordných 12 krát a v počte Európskych triumfov nemá konkurenciu.Viete, že: Najslávnejší hráč Realu Madrid Alfrédo Di Stefano pôvodne podpísal kontrakt Barcelone? Odohral za ňu aj prípravný zápas, až potom sa komplikovane presunul do Madridu a stal sa jeho legendou.