Španielsko – Slovensko (charter na otočku)

Ušili sme ponuku na mieru pre futbalových fajnšmekrov! Ráno odlet z Bratislavy, popoludní futbalový sviatok v Bilbau a zaspávate opäť vo vlastnej posteli. 

GARANCIA: v apríli 2021 sa má rozhodnúť o prítomnosti fanúšikov na štadiónoch. V prípade uzatvorenia štadiónov garantujeme vrátenie 100% zaplatenej sumy, alebo pripravíme voucher na 100% zaplatenej sumy na nákup zájazdu v budúcnosti

Charterový zájazd na Majstrovstvá Európy obsahuje:

 • LETENKY
  • exkluzívne spojenie Bratislava – Bilbao a späť leteckým špeciálom iba pre fanúšikov Slovenska
  • letenky zahŕňaju všetky letiskové poplatky a palubnú batožinu
 • TRANSFERY
  • súkromný transfer iba pre fanúšikov Slovenska letisko v Bilbau – štadión v Bilbau a späť
 • SLEDOVANIE ZÁPASU
  • výkop zápasu Španielsko – Slovensko je naplánovaný na stredu 23. júna o 18:00
  • vstupenky na zápas nie sú v cene zájazdu. Aktuálne čakáme na informácie od organizátorov zápasu. Po vyplnení nezáväznej rezervácie vás budeme kontaktovať s bližšími detailmi
 • SLOVENSKÝCH DELEGÁTOV
  • reprezentačné zájazdy patria k našim najobľúbenejším. Počas celej doby zájazdu sprevádzajú našich klientov skúsení delegáti a futbaloví nadšenci v jednom
 • DARČEK
  • každý účastník zájazdu sa môže tešiť na reprezentačný suvenír Slovenska
  • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
 • NÁŠ TIP
  • odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19
  • potrebujete viac informácií? Odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU

Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať s aktuálnou cenovou ponukou, s kapacitou voľných miest a s bližšími informáciami ku vstupenkám na zápas.

Program zájazdu:

STREDA, 23. júna

 • 8:00 odlet z Bratislavy do Bilbaa. Dĺžka letu je približne 3 hodiny, t.j. prílet o 11:00. Počas letu vám poskytnú delegáti bližšie informácie k programu zájazdu
 • 12:00-13:00 presun súkromným transferom do centra Bilbaa a voľný program
 • 16:00 skupinový odchod na zápas z centra Bilbaa
 • 18:00 výkop zápasu Španielsko – Slovensko na 50-tisícovom štadióne San Mamés
 • po zápase presun súkromným transferom na letisko
 • 23:30 odlet z Bilbaa do Bratislavy, dĺžka letu je približne 3 hodiny, t.j. prílet o 2:30
  *Časový harmonogram bude upresnený v pokynoch k zájazdu 10 dní pred odletom. Zmena programu vyhradená.

ALTERNATÍVA: Charterový zájazd na zápas Španielsko – Slovensko s nocľahom

5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO BILBAA S CK FUTBALTOUR:

#1 BILBAO

Najväčšie mesto Baskicka si zamilujete. Pravú predzápasovú atmosféru si užijeme pri miestnej gastro špecialite – Pintxos (najlepšie jednohubky, aké kedy ochutnáte :). Následne sa už skupinovo presunieme na supermoderný 50-tisícový štadión San Mamés, ktorý vyrástol v bezprostrednom centre mesta.

Pozitívna štatistika – Španieli patria medzi štvoricu posledných majstrov sveta vo futbale, ktorých sme v nedávnej minulosti zdolali. Na jeseň 2014 sme nad nimi vyhrali v Žiline 2:1. Nemecko sme porazili pred ME 2016 v Augsburgu 3:1, Talianov sme zdolali na MS v Afrike 3:2 a Franúzov sme ešte v roku 2006 senzačne porazili na ich pôde 2:1.

#2 FUTBALOVÝ SVIATOK

Po MS 2010 v Afrike a ME 2016 vo Francúzsku pôjde iba o tretiu účasť Slovenska na záverečnom turnaji v ére samostatnosti. Magická atmosféra a súdržnosť národa vyvrcholí v júni 2021. Ak na tento termín ešte nemáte program, prijmite našu pozvánku do Bilbaa.

Na vlastné oči uvidíte členov zlatej generácie – Mareka Hamšíka, Juraja Kucku a možno aj Martina Škrtela.

#3 LETECKÝ ŠPECIÁL

Charterové letecké spojenie (pripravené na mieru pre futbalových fanúšikov) nikde inde nenájdete. Obsadenie celého lietadla má viacero výhod, ako určenie vlatného času letu, „voľnejší režim“ na palube lietadla či možnosť zmeny účastníkov objednaného zájazdu do pokročilejšieho termínu.

Rezervujte si pre seba a svoju partiu miesto na palube včas, kapacita lietadla je limitovaná.

#4 ATMOSFÉRA

Ak ste sledovali, alebo na vlastnej koži zažili zápasy ME 2016, viete si tú atmosféru predstaviť. Tisícky Slovákov na jednej tribúne, všetci oblečení do národných farieb a neúnavné povzdbudzovanie našich chlapcov.

A že proti nám stojí obrovský favorit a jeden z ašpirantov na celkový triumf? Spomeňte si ako sme zvládli zápas s Anglickom na ME 2016 🙂

#5 VIDIEŤ, ZAŽIŤ, MAŤ SA DOBRE

V roku 2020 sme mali naplánované dovolenky, rodinné stretnutia či firemné akcie, ktoré sme boli nútení zrušiť. Užite si zájazd do Bilbaa ako náhradu za plánované stretnutia a oslavy, ktoré sme museli odložiť na neurčito.

My sami v CK FutbalTour.sk urobíme to isté. A už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné dobrodružstvo.

Pripravte sa na zájazd s predstihom. Vlajky, šále a ďalšie suveníry slovenskej reprezentácie nájdete v našom FAN Shope.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Španielsko, Slovenská futbalová reprezentácia

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Dávame Vám ich k dispozícii, aby ste vedeli, aké je to cestovať a zažívať šport s nami. Sme vďační za každú pochvalu, hoci si uvedomujeme hodnotu konštruktívnej kritiky a sme jej otvorení. Veríme, že sem čoskoro pribudne aj Váš zážitok (Skúsenosti sú individuálne a môžu sa líšiť).

 • Ďakujem za super zorganizovaný úžasný výlet na zápas Španielsko - Slovensko do Ovieda a krásny, nezabudnuteľný zážitok pre ocina. Fotky zo zájazdu  budú asi jeho najvzácnejšie v albume.
  Jana Babicová | Španielsko - Slovensko | 5.9.2015
 • Moc krát ďakujeme tímu Futbaltour za skvelý zážitok vo Francúzkom Lille, ďakujeme skvelým delegátom, že sa o nás dobre postarali. Veríme že ešte využijeme Vaše služby na iných europskych ligových zápasoch. S pozdravom Mišo a Jano
  Michal Farkaš | Rusko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Španielsko

Španielsky futbal, to je kontrola lopty a technická precíznosť. To, že práve technika je vo futbale jedným z najdôležitejších elementov, podčiarkli “La Roja” v rokoch 2008 - 2012, keď ako prvá reprezentácia v histórií zvíťazili na troch záverečných podujatiach v rade. Hoci dominancia španielskeho futbalu v Európe už nie je taká výrazná, táto reprezentácia, zložená predovšetkým z hráčov Real Madrid a FC Barcelona, bude vždy patriť medzi horúcich favoritov veľkých turnajov.

Slovenská futbalová reprezentácia

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrteľa, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?