Biatlonová špička sa predstaví v čarovnom Hochfilzene! Vychutnajte si skvelý zážitok neďaleko slovenských hraníc v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

• Vstupenku do základnej kategórie pri trati na 3 dni (piatok, sobota, nedeľa)
  • Služby slovenského delegáta
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • Kupón do Fotolabu v hodnote 30 €
    *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre športové zájazdy

Malé rakúske mestečko Hochfilzen je na celom svete známe hlavne vďaka svojmu nádhernému biatlonovému areálu. Konajú sa tu pravidelné majstrovstiev sveta a každoročne nesmie chýbať v kalendári svetového pohára. Na trati vládne neuveriteľná atmosféra, o ktorú sa starajú tisícky fanúšikov.

Odporúčaný program zájazdu:

– piatok 8. 12.: odchod v nočných hodinách z Bratislavy. Príchod ku biatlonovému areálu okolo 10:00. Sledovanie pretekov. Po skončení programu presun do hotela, ubytovanie. Voľný program.
– sobota 9. 12.: odchod z hotela ku areálu. Sledovanie pretekov. Po skončení programu presun do hotela, ubytovanie. Voľný program.
– nedeľa 10. 2.: odhlásenie z hotela. Presun ku biatlonovému areálu. Sledovanie pretekov. Po skončení programu odchod do Bratislavy.

Súťažný program:

piatok: 11:30 šprint muži, 14:15 šprint ženy

sobota: 12:15 stíhačka muži, 14:45 stíhačka ženy

nedeľa: 11:30 štafeta muži, 14:10 štafeta ženy

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS

Vyjadrenia klientov zo zápasov Zimné športy

Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov.

• Páčilo sa mi úplne všetko, nemám nič také čo by som mohol vytknúť. Služby boli skvelé, odporúčam všetkým a hlavne fanúšikom Petry Vlhovej, aby využili možnosť a sami si išli vychutnať aspoň jedno podujatie Svetového pohára. Tá atmosféra a všetko okolo toho stojí za to. Už teraz sa teším na budúci rok kedy by som išiel opäť podporiť Petru na svah 🙂
    Matej Dinaj | Obrovský slalom v Špindlerovom Mlyne | 28.1.2023
  • Absolvovali sme zájazd na preteky svetového pohára žien v lyžovaní v Krajnskej Gore. Musím konštatovať, že sme boli veľmi príjemne prekvapení ako všetko fungovalo tip-top. Boli sme veľmi spokojní s organizáciou, ubytovaním, plánovaním a časovým rozvrhom. Všetko bolo pripravené tak ako malo a pán Jožko, bol správny človek na správnom mieste.
    Ivan Klanica | SP v lyžovaní: Obrovský slaom v Krajnskej Gore | 7.1.2023