Majstrovstvá Európy 2020: Škótsko – Česko (v Glasgowe)

*INFORMATÍVNA PONUKA*
Pre veľký záujem zverejňujeme plánovanú ponuku na zápasy ME 2020. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme kontakovať medzi prvými.

Ponuka na zápas Škótsko – Česko obsahuje:

  • SLEDOVANIE ZÁPASU
    • asistenčné služby pri sledovaní zápasu
  • UBYTOVANIE
    • na 1 noc v 3* hoteli, vyšší štandard na vyžiadanie
  • POISTENIE
  • NÁŠ TIP
    • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

Sledujte Majstrovstvá Európy 2020 naživo! V ponuke CK FutbalTour.sk nájdete všetkých 36 zápasov v skupinách a 15 zápasov vo vyraďovacej fáze.

ROZPIS ZÁPASOV ME 2020

SKUPINA A

11. júna Turecko – Taliansko (Rím)
12. júna Wales – Švajčiarsko (Baku)
16. júna Turecko – Wales (Baku)
16. júna Taliansko – Švajčiarsko (Rím)
20. júna Švajčiarsko – Turecko (Baku)
20. júna Taliansko – Wales (Rím)

SKUPINA B

12. júna Dánsko – Fínsko (Kodaň)
12. júna Belgicko – Rusko (Petrohrad)
16. júna Fínsko – Rusko (Petrohrad)
17. júna Dánsko – Belgicko (Kodaň)
21. júna Rusko – Dánsko (Kodaň)
21. júna Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

SKUPINA C

13. júna Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)
13. júna Rakúsko – Severné Macedónsko (Bukurešť)
17. júna Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)
17. júna Ukrajina – Severné Macedónsko (Bukurešť)
21. júna Severné Macedónsko – Holandsko (Amsterdam)
21. júna Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

SKUPINA D

13. júna Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
14. júna Škótsko – Česko (Glasgow)
18. júna Chorvátsko – Česko (Glasgow)
18. júna Anglicko – Škótsko (Londýn)
22. júna Chorvátsko – Škótsko (Glasgow)
22. júna Česko – Anglico (Londýn)

SKUPINA E

14. júna Španielsko – Švédsko (Bilbao)
14. júna Poľsko – Slovensko (Dublin)
18. júna Švédsko – Slovensko (Dublin)
19. júna Španielsko – Poľsko (Bilbao)
23. júna Slovensko – Španielsko (Bilbao)
23. júna Švédsko – Poľsko (Dublin)

SKUPINA F

15. júna Maďarsko – Portugalsko (Budapešť)
15. júna Francúzsko – Nemecko (Mníchov)
19. júna Maďarsko – Francúzsko (Budapešť)
19. júna Portugalsko – Nemecko (Mníchov)
23. júna Portugalsko – Francúzsko (Budapešť)
23. júna Nemecko – Maďarsko (Mníchov)

OSEMFINÁLE
26. júna Druhý v skupine A – Druhý v skupine B (Amsterdam)
26. júna Víťaz skupiny A – Tretí v skupine C (Wembley)
27. júna Víťaz skupiny C – Jeden z tretích v skupinách D/E/F (Budapešť)
27. júna Víťaz skupiny B – Jeden z tretích v skupinách A/D/E/F (Bilbao)
28. júna Druhý v skupine D – Druhý v skupine E (Kodaň)
28. júna Víťaz skupiny F – Jeden z tretích v skupinách A/B/C (Bukurešť)
29. júna Víťaz skupiny D – Druhý v skupine F (Dublin)
29. júna Víťaz skupiny E – Jeden z tretích v skupinách A/B/C/D (Glasgow)
ŠTVRŤFINÁLE
2. júla (Petrohrad)
2. júla (Mníchov)
3. júla (Baku)
3. júla (Rím)
SEMIFINÁLE
6. júla (Londýn)
7. júla (Londýn)
FINÁLE
11. júla (Londýn)