Majstrovstvá Európy 2020: Chorvátsko – Víťaz baráže (v Glasgowe)

Jedným z najžiarivejších, dynamických a elegantných miest Európy je považovaný práve Glasgow, v ktorom sa bude odohrávať skupina D.

Ponuka na zápas Chorvátsko – Víťaz baráže v cene od 390 € / osoba obsahuje:

  • SLEDOVANIE ZÁPASU
    • asistenčné služby pri sledovaní zápasu
  • UBYTOVANIE
    • na 1 noc v 3* hoteli, vyšší štandard na vyžiadanie
  • POISTENIE
  • NÁŠ TIP
    • darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru
    • prečo FutbalTour.sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov

Sledujte Majstrovstvá Európy 2020 naživo! V ponuke CK FutbalTour.sk nájdete všetkých 36 zápasov v skupinách a 15 zápasov vo vyraďovacej fáze.

ROZPIS ZÁPASOV ME 2020

SKUPINA A

12. júna Turecko – Taliansko (Rím)
13. júna Wales – Švajčiarsko (Baku)
17. júna Turecko – Wales (Baku)
17. júna Taliansko – Švajčiarsko (Rím)
21. júna Švajčiarsko – Turecko (Baku)
21. júna Taliansko – Wales (Rím)

SKUPINA B

13. júna Dánsko – Fínsko (Kodaň)
13. júna Belgicko – Rusko (Petrohrad)
17. júna Fínsko – Rusko (Petrohrad)
18. júna Dánsko – Belgicko (Kodaň)
22. júna Rusko – Dánsko (Kodaň)
22. júna Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

SKUPINA C

14. júna Holandsko – Ukrajina (Amsterdam)
14. júna Rakúsko – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
18. júna Holandsko – Rakúsko (Amsterdam)
18. júna Ukrajina – Víťaz baráže D/A (Bukurešť)
22. júna Víťaz baráže D/A – Holandsko (Amsterdam)
22. júna Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

SKUPINA D

14. júna Anglicko – Chorvátsko (Londýn)
15. júna Víťaz baráže C – Česko (Glasgow)
19. júna Chorvátsko – Česko (Glasgow)
19. júna Anglicko – Víťaz baráže C (Londýn)
23. júna Chorvátsko – Víťaz baráže C (Glasgow)
23. júna Česko – Anglico (Londýn)

SKUPINA E (skupina Slovenska v prípade postupu z baráže)

15. júna Španielsko – Švédsko (Bilbao)
15. júna Poľsko – Víťaz baráže B (Dublin)
19. júna Švédsko – Víťaz baráže B (Dublin)
20. júna Španielsko – Poľsko (Bilbao)
24. júna Víťaz baráže B – Španielsko (Bilbao)
24. júna Švédsko – Poľsko (Dublin)

SKUPINA F

16. júna Víťaz baráže A/D – Portugalsko (Budapešť)
16. júna Francúzsko – Nemecko (Mníchov)
20. júna Víťaz baráže A/D – Francúzsko (Budapešť)
20. júna Portugalsko – Nemecko (Mníchov)
24. júna Portugalsko – Francúzsko (Budapešť)
24. júna Nemecko – Víťaz baráže A/D (Mníchov)

OSEMFINÁLE
27. júna Druhý v skupine A – Druhý v skupine B (Amsterdam)
27. júna Víťaz skupiny A – Tretí v skupine C (Wembley)
28. júna Víťaz skupiny C – Jeden z tretích v skupinách D/E/F (Budapešť)
28. júna Víťaz skupiny B – Jeden z tretích v skupinách A/D/E/F (Bilbao)
29. júna Druhý v skupine D – Druhý v skupine E (Kodaň)
29. júna Víťaz skupiny F – Jeden z tretích v skupinách A/B/C (Bukurešť)
30. júna Víťaz skupiny D – Druhý v skupine F (Dublin)
30. júna Víťaz skupiny E – Jeden z tretích v skupinách A/B/C/D (Glasgow)
ŠTVRŤFINÁLE
3. júla (Petrohrad)
3. júla (Mníchov)
4. júla (Baku)
4. júla (Rím)
SEMIFINÁLE
7. júla (Londýn)
8. júla (Londýn)
FINÁLE
12. júla (Londýn)