Darčekové poukážky

Vidieť ofenzívny víchor na Anfielde alebo Messiho genialitu na Camp Nou? Každý má vlastné želania a tajné sny. Doprajte rodine, známym či kolegom originálny darček. Pošlite ich na futbalový zájazd, ktorý bude obsahovať vstupenku, dopravu, ubytovanie aj služby delegáta. Vyberte si z našej bohatej ponuky vstupeniek a zájazdov.

AKCIA: DARČEKOVÉ POUKÁŽKY NA SEZÓNU 2020/2021 S FIRSTMINUTE ZĽAVOU

Potešte blízkych originálnym darčekom a ušetrite

 • 500 € poukážka teraz iba za 400 € (ušetríte 100 €)
 • 250 € poukážka teraz iba za 200 € (ušetríte 50 €)
 • 100 € poukážka teraz iba za 90 € (ušetríte 10 €)

Akciové darčekové poukážky je možné objednať do 31. 12. 2020. Sú využiteľné na kompletnú ponuku CK FutbalTour.sk.

Poukážky v hodnote 250 a 500 eur je možné použiť len na nákup zájazdov, 100-eurovú poukážku možno uplatniť v prípade vstupeniek, zájazdov a produktov z FANshopu.

Najnižšia hodnota poukážky môže byť 100 eur (aby bolo možné využiť firstminute zľavu). Sumu na darčekovej poukážke je možné prispôsobiť (aby sa uplatnila zľava, napr. poukážka v hodnote 300 eur – zaplatíte 250 eur). V prípade poukážky s hodnotou vyššou ako 500 eur zľava 100 eur zostáva.

Na jedného klienta (účastníka zápasu) sa môže použiť len jedna darčeková poukážka. V prípade e-shopu sa na nákup všetkého sortimentu môže využiť taktiež len jedna darčeková poukážka, a to v hodnote 100 eur.
00_vseobecna_poukazka_SK-001      00_vseobecna_poukazka_SK-002

POSTUP PRI OBJEDNÁVKE

 1. Vyberte si zápas z našej ponuky alebo ľubovoľnú čiastku, ktorú chcete darovať
 2. Pripravte si originálne venovanie, ktoré chcete uviesť na poukážke
 3. Vyplňte nasledujúci formulár (v poslednom bode napíšte hodnotu poukážky a venovanie)
 4. E-mailom vám pošleme faktúru a po jej uhradení vám obratom doručíme poukážku v elektronickej forme (na žiadosť aj vo fyzickej poštou) alebo si poukážku môžete prebrať osobne na našej adrese
 5. Obdarovaný použije poukaz na nákup zájazdu alebo vstupenky z našej bohatej ponuky
 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darujte exkluzívny futbalový zážitok a potešte svojich blízkych, priateľov či kolegov. Stačí si vybrať z bohatej ponuky futbalových zápasov a vytvoríme vám darčekovú poukážku na mieru.

„Veľkáááááá vďaka za perfektný zážitok, ktorý zažili môj otec so svojím vnukom na zájazde futbalového zápasu Barcelona-Getafe, ktorý dostali ako narodeninový darček. Aj vďaka Vašej cestovke a super organizácii budú mať jeden z najlepších zážitkov, ktorý spolu zažili. Všetko klapalo perfektne cez dopravu, ubytovanie aj samotný zápas. Všetko, čo ste sľúbili, ste aj splnili. Určite ešte v budúcnosti využijeme Vaše služby. Ešte raz veľká vďaka.“ Michaela Tomečková

Vďaka FutbalTour sme zažili krásny vianočný darček už dva dni pred Vianocami. Všetko bolo zorganizované na profesionálnej úrovni od stretnutia na letisku cez ubytovanie v Barcelone, úžasný futbalový zážitok na Camp Nou až po príchod nad ránom na Štedrý deň domov. Mali sme dokonca aj nádherné počasie, a preto sme si mohli doslova užiť prehliadku Barcelony a štadióna Camp Nou. Ďakujeme FutbalTour za neskutočný zážitok. Určite do budúcna využijeme ich profesionálne služby a skvelý prístup. Za nás veľký palec hore a určite odporúčame.“ Robert Urminský

Napíšte nám detaily vašej darčekovej poukážky a my vás budeme následne kontaktovať. V poslednom bode (sekcia Máte otázky) napíšte hodnotu poukážky a venovanie.

Výhody darčekovej poukážky

    • Obdarovaný si môže sám vybrať zápas, ktorý mu najviac vyhovuje
    • Univerzálnu poukážku vytvoríme na mieru v ľubovoľnej hodnote – s vaším originálnym želaním
    • Darčekovú poukážku vám doručíme v elektronickej podobe ihneď a na žiadosť vo fyzickej podobe (zalaminovaný tvrdý papier) poštou na želanú adresu
    • Platnosť poukážky je až 2 roky od jej vystavenia (s výnimkou akciových ponúk)
    • Vyhotovenie darčekovej poukážky vás nič nebude stáť, táto služba je ZDARMA
    • Darčekovú poukážku môžete využiť aj na produkty z nášho eshopu alebo v športovom pube Tribúna Futbal Pub

Po doručení už môžete iba s nadšením sledovať slzy dojatia na tvári obdarovaného

dp_uprimna radost dp_radost pokracuje