Žreb Ligy majstrov: Škriniar na Liverpool, Messi proti Realu

3 minúty čítania

Opakovaný žreb jarnej časti Ligy mastrov priniesol tri superatraktívne dvojice. Prvé zápasy sú naplánované tradične v období Valentína, odvety o pár týždňov neskôr v marci.

INTER MILÁNO vs. LIVERPOOL

Taliansky šampión sa vo vyraďovačke stretne s rozbehnutým Liverpoolom. „The Reds“ sa tak po skupinovej fáze (2x výhra nad AC Miláno) predstavia vo play-off aj proti druhému milánskemu klubu.

Ofenzíva anglickéh veľkoklubu narazí na precíznu taliansku obranu. Obstojí náš Milan Škriniar v súboji s Maném, Jotom a najmä Salahom?

PSG vs. REAL MADRID

V lete 2021 prestúpil z Madridu do Parížu Sergio Ramos, v lete 2022 sa očakáva prestup Mbappého opačným smerom. Ďalším naratívom je návrat Lea Messiho na štadión Santiago Bernabéu, kde zviedol v rámci „El Clásica“ viacero pamätných súbojov.

ATLÉTICO MADRID vs. MANCHESTER UNITED

Návrat do Madridu zažije aj Cristiano Ronaldo. United pod vedením nového nemeckého trénera čaká takticky vyspelé Atlético.

Uspejú „Los Colchoneros“ do tretice proti anglickému súperovi v tejto sezóne Ligy majstrov (doteraz 2x prehra s Liverpoolom), alebo svoje čaro potvrdí rekordér v počte gólov v Lige majstrov CR7?

ĎALŠIE DVOJICE

V úlohe favoritov sa predstaví Bayern proti Salzburgu, Chelsea proti Lille, Manchester City proti Sportingu a Juventus proti Villarrealu. Poslednou a značne vyrovnanejšou dvojicou z osemfinálových stretnutí bude duel Ajaxu s Benficou.

ZÁJAZDY NA VŠETKY ZÁPASY LIGY MAJSTROV NÁJDETE TU.