Zájazd mesiaca: 3 x NHL, 2x NBA a prehliadka New Yorku s delegátom

2 minúty čítania

Brány slávnych štadiónov sa otvárajú dokorán a fanúšikovia majú opäť možnosť zažiť atmosféru vypredaných zápasov.

Denne sa nás pýtate na aktuálne podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov. Odpovede na najčastejšie otázky nájdete v tomto blogu.

LEPŠIE RAZ VIDIEŤ AKO STOKRÁT ČÍTAŤ

Váš záujem o cestovanie za športom nás inšpiroval a od októbra 2021 sa môžete tešiť na rubriku „Zájazd mesiaca„.

Na našom Facebooku, Instagrame a v blogoch vám ukážeme všetko, čo zažívajú naši klienti počas autobusových a leteckých zájazdov.

Okrem hlavného bodu programu, ktorým je pochopiteľne návšteva športového podujatia, stihneme aj spoznať mesto, pochutnať si na miestnej kuchyni a odniesť si zážitky a priateľstvá s ďalšími športovými nadšencami.

ZÁJAZ MESIACA JANUÁR

Po futbalových lahôdkach si tentokrát pochutáme na zámorských športoch. Na konci januára vycestujeme na týždeň do New Yorku.

Na úvod tripu „skolaudujeme“ novú arénu Ostrovanov a Zdena Cháru na zápase NY Islanders – Arizona. Hneď na ďalší deň si odskočíme do New Jersey na zápas domácich Devils proti Caroline. V akcii očakávame aj našich Tatara, Jaroša či Studeniča.

A do tretice nás čaká najslávnejšia aréna na svete – Madison Square Garden a zápas domácich Rangers proti LA Kings.

Mysleli sme aj na basketbalových fanúšikov. Medzi hokejovými zápasmi stíhame aj zápasy NY Knicks – LA Clippers a Brooklyn Nets – LA Lakers. V akcii tak uvidíme hviezdy ako LeBron James či Kevin Durant.

Vyberte si z našich zámorských zájazdov aj vy a užite si športový zájazd vášho života.

PONUKU VŠETKÝCH ZÁJAZDOV DO USA NÁJDETE TU.