Spoločný zážitok otca a syna. Výborným tipom je futbalový zájazd

Premýšľate nad tým, ako potešil ratolesť? Je váš syn futbalovým nadšencom a každý víkend si s iskrou v očiach sadá k televízoru, aby videl zápas obľúbeného tímu? Potešte ho zájazdom na veľký futbal!

Fungovať to však môže aj opačne. Ste už dospelý a chcete naplniť dlhoročnú túžbu vášho otca? Dajte mu originálny a nezabudnuteľný darček! Zájazd na niektorý svetový štadión je ideálnou formou spoločného zážitku otca a syna.

Ponúkame tri príbehy, ktoré to potvrdzujú.

Audi Cup v Allianz Arene 

Návšteva letného turnaja Audi Cup 2019, kde sa na prelome júla a augusta predstavili okrem domáceho B. Mníchov aj Real Madrid, anglický Tottenham Hotspur a Fenerbahce Istanbul, bola veľkým zážitkom pre klienta Martina, ktorý zobral na výlet svojho 12-ročného syna. Vyjadril spokojnosť s organizáciou, dopravou, hotelom i delegátom a v recenzii tiež spomenul, že to nebol ich posledný zájazd.

Dobrý deň Dňa 30 a 31 jula som sa prvý krát zúčatnil spolu s 12 ročným synom na AUDI CUP 2019 v Mnichove. Chcel by som…

Uverejnil používateľ Martin Vaško Pondelok 5. augusta 2019

 

Obrat Barcelony na Camp Nou

Obrat FC Barcelona proti Interu Miláno z 0:1 na 2:1 v dueli najťažšej skupiny tohtoročnej Ligy majstrov si naživo užilo 86 141 divákov. Medzi nimi aj dvaja Marekovia, otec a syn, klienti CK FutbalTour.sk. Starší Marek sa podelil o dojmy zo zájazdu v recenzii na našom Facebooku.

2.10.19 sme sa zucastnili LM Barca-Inter.(2:1). Uplna spokojnost z celkovym zajazdom. Dievcata delegatky…

Uverejnil používateľ Marek Kružliak Sobota 5. októbra 2019

 

Splnený sen na Old Trafford

Posledný zápas skupinovej fázy aktuálneho ročníka Európskej ligy. Domáci triumf Manchestru United 4:0 nad holandským AZ Alkmaar. O góly Červených diablov sa postarali Ashley Young, Juan Mata a dvojgólový mladík Mason Greenwood. Zverenci Oleho Gunnara Solskjaera uspeli v priamej konfrontácii o prvenstvo v skupine L a Miroslav si splnil celoživotný sen.

Bájny Old Trafford navštívil spoločne so svojím dospelým synom Miroslavom a obaja boli maximálne spokojní.

Odporúčam futbal tour.skSom maximálne spokojný aj za môjho otca ktorému sa 12.12.2019 splnil sen a boli sme na zápase pohára UefaManchester united vs Alkmaar.Bolo to úžasné ďakujeme

Uverejnil používateľ Miroslav Daubner Nedeľa 15. decembra 2019

 

Chcete splniť sen otcovi? Alebo ste otec a chystáte pre syna originálny darček? Dajte nám vedieť, o ktorý zápas máte záujem, všetko pripravíme podľa vašich predstáv!

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

FOTO: FutbalTour.sk