PL Focus #27: Súboj gigantov prichádza! Aj do kina

Premier League Focus je pravidelnou rubrikou televízie DIGI Sport

Dva najúspešnejšie kluby histórie. Extrémne veľa emócií, fantastických spomienok na nezabudnuteľné zápasy, ale aj veľké klubové ikony a legendy či už hráčske alebo manažérske. Rivalita „Red Devils vs.The Reds” púta vždy veľkú pozornosť.

Tentokrát nielen na televíznej obrazovke, ale premiérovo aj na filmovom plátne v rámci veľkého federálneho projektu „Futbal v kine”. Unikátny zážitok pre fanúšikov najlepších kinosál v Bratislave, Brne a Prahe.

Veľké kluby hrajú veľké zápasy. Či je súperom Chelsea v 5. kole FA Cupu alebo Bayern v play-off Ligy majstrov, žiadne výhovorky neplatia. Aj keď poniektorí namietajú, že top zápasom by malo byť derby United verzus City, skalní v tom majú jasno.

Paul Scholes potvrdzuje, že domáci urobia maximum, aby ich v počte ligových titulov nedobehol práve Liverpool. A Jürgen Klopp priznáva, že napriek finálovej účasti v Lige majstrov, je pre ich vášnivých fanúšikov prioritou vytúžený titul po 29 rokoch.

Súboj na Old Trafford vzbudzuje vášne už teraz. Pri streleckej forme Marcusa Rashforda či Mohameda Salaha bezgólová remíza nehrozí a deľba bodov pri pohľade na ligovú tabuľku nikomu nič nerieši.

Víkendový program Premier League začína už v piatok, pokračuje zaujímavými zápasmi aj v sobotu, ale vrcholí v nedeľu popoludní aj v našom špeciálnom štúdiu. Komu budete fandiť vy?

Manchester United – Liverpool FC od 14:30 exkluzívne na DIGI Sport 4.

PROGRAM PRENOSOV NA DIGI SPORT 4

Piatok 22.02.
20:40 West Ham – Fulham (komentuje M. Lukáč)

Sobota 23.02.
13:25 Burnley – Tottenham (M. Skáčik)
15:55 Newcastle – Huddersfield (M. Skáčik)
18:25 Leicester – Crystal Palace (M. Lukáč)
20:30 Záznam Bournemouth – Wolverhampton (M. Lukáč)

Nedeľa 24.2.
14:30 Manchester United – Liverpool (V. Kaiser , M. Lukáč)