Jeden zájazd, viac zápasov. Využite špeciálne balíčky

Píše Richard Hanzlík z prvého neobjektívneho športového portálu TakUrcitee.sk

Nikto z nás nechodí do potravín najprv po rožky, o 5 minút po šunku a o ďalších 10 minút po nový album Mira Jaroša. Normálny človek vie, že ak to kúpi naraz, ušetrí čas, peniaze za benzín a navyše mu zostane krásny darček – napríklad pre svokru.

Cestovať na futbalový zápas niekam do Európy stojí viac ako návšteva zápasu Podbrezová – Michalovce. Logické. Obidva kluby dokopyJe neminú za rok na výplaty toľko, čo napríklad Barcelona na Coutinha za mesiac a aj to lietadlo žerie viac ako dízlový golfík. Človek si ale rád priplatí za zážitok na celý život.

Byť 10 metrov od svojich obľúbených hráčov, čakať ich pred štadiónom a potom konečne vstúpiť do útrob štadióna. S jedlom ale rastie chuť a po dvoch hodinách sa to všetko skončí. Ide sa domov. Rýchlo minúť tri výplaty vo fanshope klubu a vidíme sa zase až o rok. Teda, ak sa zadarí.

Jeden výlet, viac zápasov

Jeden taký už tu bol, že vymyslel balíčky, dal ich na tabuľu a na snemoch, stojac vedľa Nikodýma, fajkal, čo je splnené. Okrem toho sú tu však iné balíčky. Jeden výlet, viac zápasov. A ako sa hovorí, čím viac zápasov, tým viac adidas. Porcia futbalu, ktorú by nezjedol ani Oliver Andrásy s Borisom Filanom. Balíček naplnený kopcovito zápasmi.

Pretože ak sa dajú vidieť tri za tri dni, prečo sa uspokojiť len s jedným? A najlepšie na tom je, že cenový rozdiel je minimálny.

Dobyjú Angličania Španielsko?

Ako môžu skončiť dvaja zástupcovia Premier League, ktorí si v decembri urobia výlet do teplého Španielska? Od stretnutia kohútov na Camp Nou sa nečaká nič iné, len perfektný futbal a ak chce Pochettino dokázať svetu, že jeho mužstvo má na najvyššie priečky, neexistuje lepšie miesto, kde to uskutočniť.

O kúsok vedľa vo Valencii sa o deň neskôr predstaví Manchester United. Na pohľad jasný favorit, ale netopiere lietali v minulej sezóne veľmi vysoko a pre Joseho chlapcov bude toto okrem pekného výletu aj ďalší ťažký zápas. Pamätáte si na Sevillu minulý rok?

Ostrovná lahôdka

Dá sa vidieť behom troch dní minimálne troch favoritov na titul v Premier League? Ale áno. Liverpool šlape ako hodinky a proti Cardiffu by malo ísť iba o skóre. Červený klub z Manchestru proti karamelkám z Liverpoolu, to je taká anglická klasika, ktorá môže skončiť hocijako.

A potom bonbónik v zápase najkrajšie hrajúcich tímov v krajine. Kohúti proti občanom v modrom. Pochettino veľmi dobre vie, že tuto budú treba tri body.

Liga majstrov v Taliansku

Cesta po Európe sa končí v Taliansku. Rimania v lete prebudovali káder, ale znovu majú smolu na skupinu. Proti Realu Madrid nebudú nič iné, iba mužstvom, ktoré musí veriť v úspech. Real ťahá na štvrtú ušatú trofej v rade a skupina mu zatiaľ praje.

To v Neapol budú mať iné starosti. Na ihrisku asi jednoznačne, na tribúnach to bude zápas navyše. Ak niekedy znovu vybuchne Vezuv, bude to po hukote v sektore Delije.

Zámorský trip

A teraz čerešnička na trojposchodovej Pavlovej torte. Trojzápas NHL v meste, ktoré nikdy nespí a v ktorom najprv uvidíte Islanders proti Columbusu, slávnych Rangers proti Winnipegu a nakoniec na druhom brehu New Jersey proti Tampe.

V cene je aj hotel, ale pri tom všetkom, čo New York ponúka, to bude asi len na rýchlu sprchu a výmenu oblečenia.

Tak čo, ktorý balíček si odškrtnete zo zoznamu želaní tento rok?

0 visitors have seen this post