Jeden zájazd, viac zápasov. Využite špeciálne balíčky

Píše Richard Hanzlík z prvého neobjektívneho športového portálu TakUrcitee.sk

Nikto z nás nechodí do potravín najprv po rožky, o 5 minút po šunku a o ďalších 10 minút po nový album Mira Jaroša. Normálny človek vie, že ak to kúpi naraz, ušetrí čas, peniaze za benzín a navyše mu zostane krásny darček – napríklad pre svokru.

Cestovať na futbalový zápas niekam do Európy stojí viac ako návšteva zápasu Podbrezová – Michalovce. Logické. Obidva kluby dokopy neminú za rok na výplaty toľko, čo napríklad Barcelona na Coutinha za mesiac a aj to lietadlo žerie viac ako dízlový golfík. Človek si ale rád priplatí za zážitok na celý život.

Byť 10 metrov od svojich obľúbených hráčov, čakať ich pred štadiónom a potom konečne vstúpiť do útrob štadióna. S jedlom ale rastie chuť a po dvoch hodinách sa to všetko skončí. Ide sa domov. Rýchlo minúť tri výplaty vo fanshope klubu a vidíme sa zase až o rok. Teda, ak sa zadarí.

Jeden výlet, viac zápasov

Jeden taký už tu bol, že vymyslel balíčky, dal ich na tabuľu a na snemoch, stojac vedľa Nikodýma, fajkal, čo je splnené. Okrem toho sú tu však iné balíčky. Jeden výlet, viac zápasov. A ako sa hovorí, čím viac zápasov, tým viac adidas. Porcia futbalu, ktorú by nezjedol ani Oliver Andrásy s Borisom Filanom. Balíček naplnený kopcovito zápasmi.

Pretože ak sa dajú vidieť tri za tri dni, prečo sa uspokojiť len s jedným? A najlepšie na tom je, že cenový rozdiel je minimálny.

Hokejová lahôdka v New Yorku?

A hneď trikrát. Vychutnajte si hokejové superhviezdy v meste, ktoré nikdy nespí. K tomu poriadnu porciu atrakcií v americkej metropole a zájazd vášho života je kompletný.

Čakajú vás tieto duely v NHL: New Jersey – Arizona, NY Islanders – Arizona a NY Rangers – Pittsburgh. A to všetko v spoločnosti slovenského delegáta.

Rím – romantika a futbal

Ideálny zájazd pre páry. Spoločne si vychutnáte dva zápasy Európskej ligy v čarovnom Ríme. Môžete sa tešiť na súboj rímskych vlkov proti Portu a duel Lazia so Sevillou. O atmosféru sa postarajú tisíce miestnych tifosi, ktorí sú vždy zárukou nezabudnuteľného zážitku. Na Stadio Olimpico to bude žiť!

Zvyšný čas strávite so svojou polovičkou potulkami po kúzelnej talianskej metropole. Užijete si nákupy, útulné kaviarne či romantické zákutia mesta. Potrebujete poradiť? Obráťte sa na nás!

Lahôdka pre futbalových fajnšmekrov

Neopakovateľný zápas? Jednoznačne El Clásico. Slávne derby Realu a Barcelony púta pozornosť miliónov fanúšikov po celom svete a vy ho môžete zažiť naživo. Využite skvelú šancu a ponorte sa do elektrizujúcej atmosféry zápasu. Vypredané Santiago Bernabeu čaká!

Druhou časťou zájazdu bude odveta osemfinále Ligy majstrov medzi madridským gigantom a Ajaxom. Budú sa futbalisti Realu tešiť z postupu do štvrťfinále? Presvedčte sa naživo – v spoločnosti najskúsenejšej športovej CK na Slovensku.

Nádielka v Premier League

Fascinujú vás výkony Manchestru City a Liverpoolu? Ste na správnej adrese. V našom zájazde si užijete najprv súboj The Blues proti kladivárom z Londýna a potom si zaspievate YNWA na vypredanom Anfielde, kde domáci Liverpool privíta Watford.

Zažite Guardiolovu mašinu aj Kloppových ofenzívnych zabijakov naživo.

Tak čo, ktorý balíček si odškrtnete zo zoznamu želaní tento rok?

0 visitors have seen this post