Jeden zájazd, viac zápasov. Využite špeciálne balíčky

Píše Richard Hanzlík z prvého neobjektívneho športového portálu TakUrcitee.sk

Nikto z nás nechodí do potravín najprv po rožky, o 5 minút po šunku a o ďalších 10 minút po nový album Mira Jaroša. Normálny človek vie, že ak to kúpi naraz, ušetrí čas, peniaze za benzín a navyše mu zostane krásny darček – napríklad pre svokru.

Cestovať na futbalový zápas niekam do Európy stojí viac ako návšteva zápasu Podbrezová – Michalovce. Logické. Obidva kluby dokopy neminú za rok na výplaty toľko, čo napríklad Barcelona na Coutinha za mesiac a aj to lietadlo žerie viac ako dízlový golfík. Človek si ale rád priplatí za zážitok na celý život.

Byť 10 metrov od svojich obľúbených hráčov, čakať ich pred štadiónom a potom konečne vstúpiť do útrob štadióna. S jedlom ale rastie chuť a po dvoch hodinách sa to všetko skončí. Ide sa domov. Rýchlo minúť tri výplaty vo fanshope klubu a vidíme sa zase až o rok. Teda, ak sa zadarí.

Jeden výlet, viac zápasov

Jeden taký už tu bol, že vymyslel balíčky, dal ich na tabuľu a na snemoch, stojac vedľa Nikodýma, fajkal, čo je splnené. Okrem toho sú tu však iné balíčky. Jeden výlet, viac zápasov. A ako sa hovorí, čím viac zápasov, tým viac adidas. Porcia futbalu, ktorú by nezjedol ani Oliver Andrásy s Borisom Filanom. Balíček naplnený kopcovito zápasmi.

Pretože ak sa dajú vidieť tri za tri dni, prečo sa uspokojiť len s jedným? A najlepšie na tom je, že cenový rozdiel je minimálny.

Toto tu ešte nebolo!

Osem zápasov v jednom zájazde! Zažite dva týždne na východnom pobreží Spojených štátov aj v Kanade. Pripravili sme pre vás unikátny 8-zápasový zájazd. Ale pozor, počet miest je obmedzený, odporúčame rezervovať okamžite.

Čakajú vás tieto duely v NHL: NY Rangers – Winnipeg, NY Islanders – Washington, Washington – Carolina, Pittsburgh – Winnipeg, Buffalo – Montreal, Toronto – Tampa Bay, Montreal – St.Louis, Boston – Anaheim. A to všetko v spoločnosti slovenského delegáta – konateľa CK Júliusa Turčeka.

Lahôdka pre futbalových fajnšmekrov

Štyri zápasy v Premier League. Tomu hovoríme poriadna dávka futbalu. A to všetkom v jednom zájazde. Vychutnáte si legendárny Anfield, nový štadión Tottenhamu či Old Trafford. Okúzli aj stánok „kladivárov“. Okrem toho uvidíte anglického šampióna či šláger v Manchestri. Neváhajte a rezervujte si tento špeciálny zájazd čo najskôr!.

Môžete sa tešiť na tieto zápasy: Liverpool – Norwich, West Ham – Manchester City, Tottenham – Aston Villa, Manchester United – Chelsea. K dispozícii bude počas celého zájazdu ako delegát konateľ CK Július Turček.

Nádielka v Premier League

Fascinujú vás výkony Manchestru City a Tottenhamu? Ste na správnej adrese. V našom zájazde si užijete najprv súboj „kladivárov“ z Londýna proti úradujúcemu majstrovi Anglicka a potom sa môžete tešiť na nový stánok Tottenhamu, ktorý privíta nováčika Aston Villu.

Zažite Guardiolovu mašinu aj Pochettinovu družinu naživo.

Tak čo, ktorý balíček si odškrtnete zo zoznamu želaní tento rok?