5 + 1 tip, ako ušetriť pri objednávke futbalového zájazdu

Vianoce, narodeniny, oslavy, výročia…všetky tieto udalosti spája milá povinnosť, odvďačiť sa svojim blízkym darčekom. Po stovkách pozitívnych hodnotení od našich klientov sme si potvrdili, že najlepší darček je zážitok. Ak chcete pri nákupe futbalového zájazdu ušetriť, venujte 5 minúť svojho času nasledujúcim riadkom. Vaša rodinná kasa sa vám poďakuje!

#1: Egocard

Majitelia kariet Egocard si u nás môžu uplatniť zľavu vo výške 10% na autobusové zájazdy a 5% na letecké zájazdy. Zľavu si uplatníte tak, že pri realizácii objednávky zadáte číslo Vašej Egocard do poznámky.

#2: Lyoness Cashback card

Majitelia Cashback kariet si u nás môžu uplatniť zľavu vo výške 3,5% na kompletnú ponuku CK FutbalTour.sk, CK HokejTour.sk a CK SportsTour.sk. Zľavu si uplatníte tak, že pri realizácii objednávky zadáte číslo vašej Cashback Card do poznámky.

#3: ISIC

Ak ste držiteľom platného ISIC preukazu, zadajte do objednávky číslo preukazu ISIC, ITIC alebo EURO<26. Číslo sa nachádza na prednej strane preukazu a začína sa veľkým písmenom + 6 alebo 12 číslic. Odmenou vám bude zľava 7%.

#4: Benefit PLUS

Užívatelia benefitného programu BENEFIT PLUS môžu uplatniť svoj kredit na nákup zájazdov z ponuky CK FutbalTour.sk. Pri dostatočnej výške bodov v benefitnom programe tak nemusíte za zájazd zaplatiť ani cent!

#5: Hodnotenie zájazdov

Stačí uverejniť recenziu na našom Facebooku alebo Google spolu s fotografiami a ako prejav vďaky za publikovanú spätnú väzbu naviac odmeníme každého klienta CK FutbalTour.sk. Pri nasledujúcej objednávke leteckého zájazdu zahrnieme do základnej ceny vstupenku vyššej kategórie. Za hodnotenie máte navyše každý mesiac šancu vyhrať univerzálnu darčekovú poukážku v hodnote 30 €!

BONUS

Nemôžete si dovoliť zaplatiť celú sumu za zájazd naraz? Nevadí. Radi vám rozdelíme splátky na tretiny. Už po zaplatení jednej tretiny fakturovanej sumy garantujeme, že suma je konečná a zájazd máte plne zabezpečený. Na ďalšom priebehu splátok sa individuálne dohodnete s našimi predajcami. Na rozdiel od splátových spoločností tak nezaplatíte naviac ani cent. Ušetrené prostriedky môžu poslúžiť ako vreckové na váš vysnívaný futbalový zájazd.

________________

Upozorňujeme, že zľavy uvedené v článku + iné limitované zľavy nie sú navzájom kombinovateľné.

Kompletnú ponuku zájazdov nájdete TU.