Vladimir Kličko vs. Anthony Joshua

Kompletný zájazd na duel Kličko vs. Joshua v cene 490 € zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Manchester)
  • ubytovanie na 3 noci vo výbornom 3* hoteli Premier Inn Prestwich
  • vstupenku 4. kategórie na duel Kličko vs. Fury a kompletný boxerský program večera
    *vyššie kategórie na vyžiadanie
  • služby slovenského delegáta

Fotogaléria zo zájazdu na zápas Kličko vs Fury v Dusseldorfe

Anglický Manchester bude dejiskom duelu, ktorý opäť pritiahne pozornosť celého sveta. Ukrajinec Vladimir Kličko (39 rokov) sa nedočkal odvety s extravagantným Tysonom Furym a stále sa snaží získať späť majstrovské opasky organizácií IBF, WBA, WBO. Náhradou bude súboj o 30 miliónov libier, pričom slávnemu veteránovi sa do cesty postaví ďalší Brit Anthony Joshua (27). Rovnako vysoký chlapík s prezývkou “AJ” má podľa oficiálnych údajov dokonca väčšie rozpätie rúk ako “ocelové kladivo” z Ukrajiny, čo bol jeden z faktorov jeho veľkých úspechov.

Joshua zatiaľ v ringu nenašiel premožiteľa a hrdí sa skvelou bilanciou 17 zápasov, 17 krát spôsobom KO. Kličko má v kariére bilanciu 64 výhier (53 KO) a 4 prehry.

klicko-joshua-zajazd

Veľký duel sa uskutoční v Manchester Arene s kapacitou 21 000 divákov, ktorá je najväčšia krytá aréna v Európe.

Ak túžite vidieť najkvalitnejší box a už legendárneho Vladimira Klička v akcii, máte jedinečnú príležitosť. Okrem toho si spoločne vychutnáme atmosféru v meste, navštívime tradičné puby a môžeme si pozrieť aj Old Trafford.

Zájazd veľmi radi individuálne upravíme presne podľa vašich požiadaviek (odlet z iného miesta, dĺžka pobytu, výber hotela, umiestnenie vstupeniek, doplnkový program). KONTAKTUJTE NÁS!

O kluboch

Celtic Glasgow

The Celtic Football Club je škótske futbalové družstvo so sídlom v Glasgowe. Spolu s rivalmi Rangers FC sú najúspešnejšími škótskymi klubmi a tvoria spolu veľkú rivalitu (Old Firm derby). Domáci štadión Celtic Park má kapacitu 60 832 divákov.