Superpohár UEFA (Manchester United – Real Madrid)

Prestížny zápas o absolútneho šampióna európskeho futbalu sa tentokrát odohrá v macedónskom Skopje. „Diabli“ z Manchestru sa v mimoriadne atraktívnom súboji stretnú s „Bielym baletom“ z Madridu!

Letecký zájazd na zápas o Superpohár UEFA v cene od 690 € obsahuje:

 • Obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Skopje)
 • Ubytovanie na 2 noci v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenku základnej kategórie – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
 • Služby slovenského delegáta (pri skupine 10 a viac klientov alebo na vyžiadanie)
  • Za športovými akciami cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

*Ponuka autobusového zájazdu od 330 €*

national arena filip ii macedonia

Predpokladaný program zájazdu:

pondelok 7. 8.: odlet z Bratislavy večer o 21:50, prílet do Skopje pred polnocou. Spoločný transfer na hotel, ubytovanie.

utorok 8. 8.: voľný program (prehliadka mesta, pamiatok, nákupy, degustácia miestnych špecialít atď.). Večer sledovanie zápasu Manchester United – Real Madrid.

streda 9. 8.: voľný program. Popoludní spoločný transfer na letisko. Odlet zo Skopje o 19:30.

Ste držiteľom Lyoness Cashback Card alebo Egocard? Uveďte jej číslo v objednávke a získate zľavu!

Po Community Shield a Ligovom pohári ovládol portugalský tréner José Mourinho s hráčmi United aj Európsku ligu. V lete tak  zabojujú aj o európsky Superpohár.

manchester europska liga finale 2017

Real Madrid naďalej prepisuje históriu a potvrdil pozíciu najúspešnejšieho klubu už 12-tym triumfom v Lige majstrov.

real finale ramos

Zápas sa odohrá v nádhernej aréne Filipa II. Macedónskeho

macedonsko skopje stadion fili 2

 Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Manchester United, Real Madrid

 • Skvele zorganizovaná futbalová tour. Vynikajúci prístup delegátov, čistý a pekný hotel, nie moc ďaleko štadióna a zároveň aj v blízkosti centra. Super miesta na sedenie. Samá chvála a žiadne výhrady
  Ladislav Miklovič | Manchester United - Fenerbahce Istanbul | 20.10.2016
 • Výborná organizace, na místě vše klapalo dle domluvy, zápas Manchester- Arsenal jsme si fakt užili. Trochu nás překvapilo, že zápas byl místo původně plánované soboty až v neděli, což nám způsobilo komplikace pří návratu. FutbalTour nám zajišťoval pouze vstupenky, přesto delegát p. Němec přímo na místě velmi ochotně vymyslel plán B, pomohl sehnat náhradní letenky a zajistil odvoz na letiště. Nakonec vše vyšlo a navíc FutbalTour velkoryse uznal, že nás mohl upozornit na změny termínů v Premier League a vrátil nám část platby za lístky, aby zmírnil naše zvýšené náklady!!! Takový přístup se dnes už moc nevidí a firma má můj obdiv. Věřím, že s takovým přístupem budou úspěšní a budou mít další spokojené zákazníky.
  Filip Hudeček | Manchester United - Arsenal | 28.2.2016
 • Bol som s FutbalTour ešte v ich začiatkoch prvýkrát na Old Trafford v roku 2008. Dovtedy som obdivoval Manchester United iba tak platonicky, alebo som ich pozral iba v TV. Ale páni z FutbalTour mi v roku 2008 splnili môj sen, navštíviť divadlo snov. Odvtedy som cez FutbalTour sledoval zápas mojich obľúbených ManUnited niekoľkokrát, tuším 6, všetky dobre zorganizované, ale posledný, ManUnited vs Leicester, aj vďaka výsledku bol naozaj fantastický. Týmto by som chcel poďakovať ľuďom z FutbalTour za skvelú organizaciu zájazdu a odporučiť všetkým športovým fanúšikom FutbalTour na splnenie detských snov! Vďaka
  Miro Stuška | Manchester United - Leicester | 24.9.2016

O kluboch

Manchester United

Koniec Alexa Fergusona a úspešnej generácie hráčov okolo Ryana Giggsa a Paula Scholesa, zdá sa, zastihol Červených diablov nepripravených. Klub pravidelne hrajúci Ligu Majstrov sa trápil a fanúšikovia si museli zvyknúť už na tretieho manažéra v priebehu 4 rokov. Napriek tomu sú United stále najúspešnejším klubom v Anglicku a o tento honor len tak neprídu. Na Old Trafford však už netrpezlivo čakajú, kto po Sirovi Alexovi opäť privedie tradičný klub na čelo Premier League a znova ukáže konkurenčným City, že Manchesteru vládne červená. Viete, že: Pôvodný názov tímu znel Newton Heath a farby dresov boli zeleno žlté? Názov Manchester United začal klub používať až v roku 1902 po tom, čo Newtonu hrozil bankrot.

Real Madrid

Najslávnejší a najúspešnejší futbalový klub na svete. Biely balet je esencia toho najlepšieho čo futbal ponúka. Domáce zápasy hráva kráľovský klub na štadióne Santiaga Bernabeua. Nenávideným rivalom je FC Barcelona, no aj v Madride Real bojuje o fanúšikov s obľúbeným Atléticom Madrid. Filozofiou Realu je zložiť tím snov z najlepších futbalistov planéty. Čokoľvek iné, ako vyhrať každú trofej o ktorú klub hrá, sa považuje za neúspech. Ligu Majstrov vyhral Real rekordných 12 krát a v počte Európskych triumfov nemá konkurenciu. Viete, že: Najslávnejší hráč Realu Madrid Alfrédo Di Stefano pôvodne podpísal kontrakt Barcelone? Odohral za ňu aj prípravný zápas, až potom sa komplikovane presunul do Madridu a stal sa jeho legendou.