Slovinsko – Slovensko

V druhom kvalifikačnom zápase o MS 2018 vyzvú “slovenskí sokoli” domáce Slovinsko. Čarovná Ľubľana privíta hráčov aj fanúšikov v športovom komplexe Stožice s “podzemným” futbalovým štadiónom.

Autobusový zájazd na zápas Slovinsko – Slovensko v cene od 89 € zahŕňa:

 • Dopravu klimatizovaným autobusom do Ľubľany a späť
  • Nástupné zastávky: Košice, Prešov, Poprad, Ružomberok, Žilina, Trenčín, Nitra, Trnava, Bratislava
 • Vstupenku do slovenského sektora (viď mapka štadióna)
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Skúsené mužstvo Jána Kozáka je po historickej účasti na ME 2016 pripravené zabojovať aj svetový šampionát v Rusku. Podporte našich chlapcov v spoločnosti najväčšej športovej CK na Slovensku!

Slovensko vstupenky

Rámcový program zájazdu: 

piatok 7. 10.: odchod zo Slovenska (23:30 Košice 23:30, 00:00 Prešov, 01:00 Poprad, 02:00 Ružomberok, 03:30 Žilina, 04:30 Trenčín, 05:20 Trnava, 06:00 Bratislava)
sobota 8. 10.: príchod okolo obeda do Ľubľany. Voľný program v meste. 20:45 sledovanie zápasu. Po skončení zápasu odchod z Ľubľany.
nedeľa 9. 10: návrat na Slovensko po rovnakej trase

Slovensko zájazdy

Vychutnajte si komfortný zájazd do slovinskej metropoly! Cesty v sympatickej krajine lemujú rodinné vinice s alpskými vrcholmi v pozadí. Priamo v Ľubľani spoznáte pestrofarebné mesto, ochutnáte domáce jedlo na trhoch a pozriete si dominantu mesta – Ľubľanský hrad. Pred futbalovým zápasom sa dobre naladíte v jednom z miestnych pubov a pripravíte si hlasivky na súboj o cenné kvalifikačné body.

ljubljana centrum

Rezervácie, požiadavky a otázky môžete posielať cez formulár alebo na email info@futbaltour.sk

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovensko

 • slovensko-fans
  Maximálna spokojnosť so zájazdom na kvalifikačný zápas Slovinsko - Slovensko. Bezchybná organizácia pred, počas a aj po zájazde, na ktorom vládla aj vďaka super delegátom priateľská a uvoľnená atmosféra. Profesionálny, ale závoreň kamarátsky pristup, množstvo podaných informácií, super zorganizovaný program. Všetko bolo TOP: od pohodových pánov autobusárov až po účastníkov. Jednoducho jedno veľké ďakujeme, a určite si to zopakujeme :-)
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • slovensko_solomejova
  Cestou - necestou, diaľnicou i horami, vybrali sme sa do Ľubľany. K spevokolu v autobuse sme sa nepridali, no o spánku sme nesnívali. Náš delegát Zoli, ráno na nás úsmev hodil. Vstupenky nám rozdal, tipy od nás dostal. Ktovie, či nejaký nevyužil :-D Taxíky nám zohnal a fotiť nás neprestal. Ľubľanu sme kukli, niečo pritom zjedli. Nohy nás už boleli, na hrad sme sa radšej vyviezli. I nákupy, to je naše, suvenírov sme si nakúpili i navyše. Večer nás už čakal futbal, s dôverou na výhru - zatiaľ. Začali to pekne, no dovŕzali to riadne. My sme síce vymrzli, ale šťastní odišli. Výlet sme mali pekný, Futbaltour je predsa úžasný.
  Monika Solomejová | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • Slovensko fanúšikovia
  Moc krát ďakujeme tímu Futbaltour za skvelý zážitok vo Francúzkom Lille, ďakujeme skvelým delegátom, že sa o nás dobre postarali. Veríme že ešte využijeme Vaše služby na iných europskych ligových zápasoch. S pozdravom Mišo a Jano
  Michal Farkaš | Rusko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Slovensko

Zlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrteľa, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“. Viete, že: Dušan Galis bol v roku 1999 trénerom reprezentácie iba 2 mesiace a odišiel bez toho, aby s ňou odohral čo i len jediný zápas?