River Plate – Boca Juniors

Základný zájazd na zápas River Plate – Boca Juniors zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Viedeň – Buenos Aires)
  • Ubytovanie na tri noci v 4* hoteli – vyšší štandard na vyžiadanie
  • Vstupenku základnej kategórie

Ak vás ponuka zájazdu na mega atraktívny zápas zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

Absolvovať Superclásico v Argentíne je snom pre hráčov, ale aj fanúšikov z celého sveta. Zápas na tribúnach La Bombonery alebo Estadia Monumental v Buenos Aires je podľa mnohých futbalový a najmä fanúšikovský orgazmus.

Anglický týždenník The Observer už v roku 2004 napísal: “Návšteva Superclásica je na čele rebríčka top 50 športových udalostí, ktoré musíte navštíviť pred smrťou”.

Pre našinca je výsledok zrejme druhoradý. Viac zaujme nenapodobiteľná fanúšikovská vášeň, ktorá sprevádza tieto súboje dlho pred výkopom, počas zápasu a niekoľko dní po ňom. Život v krajine sa zastaví, najšťastnejší sa dostali na štadión. Atmosféru je zbytočné opisovať slovami, stačí si pozrieť stovky videí či fotografí na internete.

 

 

 

O kluboch

River Plate

River Plate je argentínsky športový klub. Jeho domácim sídlom je časť Buenos Aires Núñez, a svoje domáce zápasy hrá na štadióne Estadio Monumental Antonio Vespucio Liberti.„River Plate“ niekedy v angličtine označuje názov rieky Río de la Plata, rieka, ktorá preteká cez Buenos Aires. Verí sa že, v začiatkoch klubu jeden z jeho zakladateľov (Martínez) sledoval námorníkov ako hrajú futbal v prístave pri škatuliach ktoré mali názov „The River Plate“, pre to názov klubu

Boca Juniors

Club Atlético Boca Juniors je argentínsky športový klub, preslávený pre jeho futbalový tím. Sídli v mestskej časti La Boca v Buenos Aires a domáce zápasy hráva na štadióne Estadio Alberto J. Armando (La Bombonera). Hlavným rivalom klubu je River Plate, s ktorým hrá derby zápasy známe ako Superclásico