Rakúsko – Slovensko

Na posledný zápas v kalendárnom roku pozvali sokolov naši západní susedia z Rakúska. Ideálna šanca spojiť návštevu pôvabnej Viedne so sledovaním našich chlapcov na vás čaká 15. novembra

Autobusový zájazd na zápas Rakúsko – Slovensko v cene od 15 € zahŕňa:

 • Dopravu komfortným autobusom do Viedne
  • Nástupné miesta: Košice, Prešov, Poprad, Ružomberok, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava
   *
   príplatok 10 €/osoba za nástup v Košiciach, Prešove, Poprade, Ružomberku, Žiline, Trenčíne
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Vstupenku do slovenského sektora (sektor F) zabezpečíme na vyžiadanie, v oficiálnej cene 24 €. Radi zabezpečíme aj vstupenky do iných sektorov.

Slovensko vstupenky

Rámcový program zájazdu: 

utorok 15. 11.: odchod zo Slovenska do Viedne, sledovanie zápasu od 20:45, po futbale odchod z Viedne
streda 16. 11.: príchod na Slovensko po polnoci

vieden-mesto

Rezervácie, požiadavky a otázky môžete posielať cez formulár alebo na email info@futbaltour.sk

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovensko

 • slovensko-fans
  Maximalna spokojnost so zajazdom na kvalifikacny zapas Slovinsko - Slovensko. Bezchybna organizacia pred, pocas a aj po zajazde, na ktorom vladla aj vdaka super delegatom priatelska a uvolnena atmosfera. Profesionalny, ale zavoren kamaratsky pristup, mnozstvo podanych informacii, super zorganizovany program. Vsetko bolo TOP: od pohodovych panov autobusarov az po ucastnikov. Jednoducho jedno velke dakujeme, a urcite si to zopakujeme :-)
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • slovensko_solomejova
  Cestou - necestou, dialnicou i horami, vybrali sme sa do Ľubľany. K spevokolu v autobuse sme sa nepridali, no o spánku sme nesnívali. Náš delegát Zoli, ráno na nás úsmev hodil. Vstupenky nám rozdal, tipy od nás dostal. Ktovie, či nejaký nevyužil :-D Taxíky nám zohnal a fotiť nás neprestal. Ľubľanu sme kukli, niečo pritom zjedli. Nohy nás už boleli, na hrad sme sa radšej vyviezli. I nákupy, to je naše, suvenírov sme si nakúpili i navyše. Večer nás už čakal futbal, s dôverou na výhru - zatiaľ. Začali to pekne, no dovŕzali to riadne. My sme síce vymrzli, ale šťastní odišli. Výlet sme mali pekný, Futbaltour je predsa úžasný.
  Monika Solomejová | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • stozice
  Absolvovali sme kvalifikačný zápas Slovinsko-Slovensko, takže z pohľadu organizácie, známka výborný. Z pohľadu atmosféry, známka výborný. Z pohľadu samotného zápasu neklasifikujem! Ale podotýkam, nebanujem bol to super zážitok a každopádne by som chcel absolvovať zápas v Anglicku. Aj keď vieme, že to bude iný level.
  Peter Barnovský | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Slovensko

Trénerom Slovenska je od júla 2013 Ján Kozák. V minulosti veľký búrlivák sa dočkal zaslúženej odmeny za svoju prácu, ktorou je česť viesť národný tím. Podarilo sa mu dať dokopy skvelo fungujúce mužstvo a čerešničkou na torte bol postup na ME 2016 do Francúzska. Slovensko sa vôbec prvýkrát predstaví na európskom šampionáte, pričom v skupine si Hamšík, Škrtel a spol. zmerajú sily s Walesom, Ruskom a Anglickom. Domovským stánkom slovenskej reprezentácie by mal byť nový štadión v Trnave s kapacitou takmer 20 000 miest, úspešná kvalifikácia na ME 2016 sa uskutočnila v Žiline.