Malta – Slovensko (charter)

Po veľkom úspechu charterových letov na ME 2016 vo Francúzsku prinášame možnosť povzbudiť našich chlapcov aj počas kvalifikácie o postup na MS 2018. Tentokrát v slnečnom stredomorí proti Malte, aj s nocľahom v turickticky obľúbenej Vallette!

Letecký zájazd na zápas Malta – Slovensko v cene od 440 € zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku charterovým letom (Bratislava – Valleta – Bratislava)
 • Transfer z letiska na hotel
 • Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami – možnosť zmeny na 4* hotel za príplatok
 • Vstupenku na zápas do slovenského sektora
 • Po zápase transfer zo štadióna na letisko
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Šál slovenskej futbalovej reprezentácie
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Kozákov tím je odhodlaný premeniť skúsenosti z EURA 2016 v ďalší postup na záverečný turnaj. Podporte našu zlatú generáciu v boji o postup na MS v Rusku!

Slovensko zájazdy

Predpokladaný program zájazdu:

sobota, 25.3.2017

 • ráno odlet z Bratislavy
 • po prílete transfer na hotel a ubytovanie
 • voľný / spoločný program, napríklad prehliadka centra Valletty, degustácia miestnych špecialít, návšteva záhrad Barrakka a podobne

nedeľa, 26.3.2017

 • raňajky, a voľný / spoločný program
 • 20:45-22:45 sledovanie zápasu Malta- Slovensko
 • po zápase transfer na letisko a odlet na Slovensko

***Blog o charterovom zájazde na zápas Malta – Slovensko***

valletta-malta-mesto

Vymeňte sychravý marec doma za slnečný ostrov v Stredozemnom mori a spoznajste nové mesto so všetkými jeho krásami. Počas dvoch dní navštívite centrum Vallety, ochutnáte miestne špeciality a naladíte sa na nedeľný súboj našich chlapcov. Najlepšia možnosť ako povdzbudiť Slovensko je cestovať s CK FutbalTour.sk!

Malta je plná atrakcií a pamätihodností. Hlavné mesto Valletta je hostiteľom pravidelných hier a koncertov, rovnako ako desiatok výstav a pouličných akcií.

Ostrov je posiaty výbornými reštauráciami, môžete si dať večeru v oblakoch v Garnado Gardens vo Vallette. Alebo môžete navštíviť malú romantickú reštauráciu s úžasnou kuchyňou na Gorg Borg Olivier Street. Ozajstní fajnšmekri určite ocenia širokú ponuku exotických jedál a ďalších iných kulinárskych špecialít v Sepia Restaurant na ulici Triq Sant’ Antnin. Obed či večera v tejto reštaurácii Vám určite zaručí gurmánsky zážitok.

malta-valleta-mesto-2

História

Okrem bohatého nočného života v baroch a reštauráciách budete mať možnosť vidieť Chrámy Tarxien, ktoré sú na zozname svetového kultúrneho dedičsta UNESCO, kde môžete preskúmať zložito vyrezávané kamenné práce. Takisto môžete navštíviť Chrámy Hagar Qim, postavené z mäkkého vápenca Globigerina na juhu Malty.

Prehliadka Chrámov Mnajdra je považovaná za najlepší príklad maltskej megalitickej architektúry. Chrámy boli postavené približne 3150 rokov pred naším letopočtom, určite skrývajú veľa tajomstiev. Obdivujte vežu Hamrija, jednu z 13 strážnzych veží Malty, postavenú veľmajstrom Martin de Redin, jedným z legendárnych ritierov Malty.

Návšteva archeologického múzea vo Vallette so svojou spiacou lady a ďalšími inými nádhernými pamiatkami určite ulahodí oku každého milovníka umenia a histórie.

malta-valletta-plaz

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Slovensko, KONTAKTUJTE NÁS.

Slovensko fanúšikovia

Získajte do svojej zbierky futbalovú fotoknihu CEWE FOTOKNIHA EURO 2016
FOTOKNIHA mapuje úspešné pôsobenie slovenského “A” tímu na ME vo Francúzsku

europremiera_titulka

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovensko

 • slovensko-fans
  Maximálna spokojnosť so zájazdom na kvalifikačný zápas Slovinsko - Slovensko. Bezchybná organizácia pred, počas a aj po zájazde, na ktorom vládla aj vďaka super delegátom priateľská a uvoľnená atmosféra. Profesionálny, ale závoreň kamarátsky pristup, množstvo podaných informácií, super zorganizovaný program. Všetko bolo TOP: od pohodových pánov autobusárov až po účastníkov. Jednoducho jedno veľké ďakujeme, a určite si to zopakujeme :-)
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • slovensko_solomejova
  Cestou - necestou, diaľnicou i horami, vybrali sme sa do Ľubľany. K spevokolu v autobuse sme sa nepridali, no o spánku sme nesnívali. Náš delegát Zoli, ráno na nás úsmev hodil. Vstupenky nám rozdal, tipy od nás dostal. Ktovie, či nejaký nevyužil :-D Taxíky nám zohnal a fotiť nás neprestal. Ľubľanu sme kukli, niečo pritom zjedli. Nohy nás už boleli, na hrad sme sa radšej vyviezli. I nákupy, to je naše, suvenírov sme si nakúpili i navyše. Večer nás už čakal futbal, s dôverou na výhru - zatiaľ. Začali to pekne, no dovŕzali to riadne. My sme síce vymrzli, ale šťastní odišli. Výlet sme mali pekný, Futbaltour je predsa úžasný.
  Monika Solomejová | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • Slovensko fanúšikovia
  Moc krát ďakujeme tímu Futbaltour za skvelý zážitok vo Francúzkom Lille, ďakujeme skvelým delegátom, že sa o nás dobre postarali. Veríme že ešte využijeme Vaše služby na iných europskych ligových zápasoch. S pozdravom Mišo a Jano
  Michal Farkaš | Rusko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Slovensko

Trénerom Slovenska je od júla 2013 Ján Kozák. V minulosti veľký búrlivák sa dočkal zaslúženej odmeny za svoju prácu, ktorou je česť viesť národný tím. Podarilo sa mu dať dokopy skvelo fungujúce mužstvo a čerešničkou na torte bol postup na ME 2016 do Francúzska. Slovensko sa vôbec prvýkrát predstaví na európskom šampionáte, pričom v skupine si Hamšík, Škrtel a spol. zmerajú sily s Walesom, Ruskom a Anglickom. Domovským stánkom slovenskej reprezentácie by mal byť nový štadión v Trnave s kapacitou takmer 20 000 miest, úspešná kvalifikácia na ME 2016 sa uskutočnila v Žiline.