Malta – Slovensko (charter)

Po veľkom úspechu charterových letov na ME 2016 vo Francúzsku prinášame možnosť sledovať našich chlapcov aj počas kvalifikácie o postup na MS 2018. Tentokrát v slnečnom stredomorí proti Malte aj s nocľahom v turickticky obľúbenej Vallette!

Letecký zájazd na zápas Malta – Slovensko v cene od 450 € zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku charterovým letom (Bratislava – Valleta – Bratislava)
 • Transfer letisko – centrum Vallety – letisko
 • Ubytovanie v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
 • Vstupenku do slovenského sektora
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Kozákov tím je odhodlaný premeniť skúsenosti z EURA 2016 v ďalší postup na záverečný turnaj. Podporte našu zlatú generáciu v boji o postup na MS v Rusku!

slovensko-vstupenky

Rámcový program zájazdu:

nedeľa, 26.3.2017

 • ráno zraz na letisku v Bratislave a odlet na Maltu
 • po prílete presun z letiska do hotela, prehliadka mesta, alebo voľný program podľa dohody
 • 20:45-22:45 sledovanie zápasu Malta- Slovensko
 • presun k hotelu, voľný program a nocľah

pondelok, 27.3.2017

 • raňajky, odhlásenie z hotela a voľný program
 • presun na letisko a odlet na Slovensko

Vymeňte sychravý marec doma za slnečný ostrov v Stredozemnom mori a spoznajste nové mesto so všetkými jeho krásami. Počas jedného dňa navštívite centrum Vallety, ochutnáte miestne špeciality a naladíte sa na večerný súboj našich chlapcov. Odlet okamžite po zápase vám zaručí, že sa na ďalšie ráno zobudíte vo vlastnej posteli. Najlepšia možnosť ako povdzbudiť Slovensko je cestovať s CK FutbalTour.sk!

malta-valleta-mesto

Malta je plná atrakcií a pamätihodností. Hlavné mesto Valletta je hostiteľom pravidelných hier a koncertov, rovnako ako desiatok výstav a pouličných akcií.

Ostrov je posiaty výbornými reštauráciami, môžete si dať večeru v oblakoch v Garnado Gardens vo Vallette. Alebo môžete navštíviť malú romantickú reštauráciu s úžasnou kuchyňou na Gorg Borg Olivier Street. Ozajstní fajnšmekri určite ocenia širokú ponuku exotických jedál a ďalších iných kulinárskych špecialít v Sepia Restaurant na ulici Triq Sant’ Antnin. Obed či večera v tejto reštaurácii Vám určite zaručí gurmánsky zážitok.

malta-valleta-mesto-2

História

Okrem bohatého nočného života v baroch a reštauráciách budete mať možnosť vidieť Chrámy Tarxien, ktoré sú na zozname svetového kultúrneho dedičsta UNESCO, kde môžete preskúmať zložito vyrezávané kamenné práce. Takisto môžete navštíviť Chrámy Hagar Qim, postavené z mäkkého vápenca Globigerina na juhu Malty.

Prehliadka Chrámov Mnajdra je považovaná za najlepší príklad maltskej megalitickej architektúry. Chrámy boli postavené približne 3150 rokov pred naším letopočtom, určite skrývajú veľa tajomstiev. Obdivujte vežu Hamrija, jednu z 13 strážnzych veží Malty, postavenú veľmajstrom Martin de Redin, jedným z legendárnych ritierov Malty.

Návšteva archeologického múzea vo Vallette so svojou spiacou lady a ďalšími inými nádhernými pamiatkami určite ulahodí oku každého milovníka umenia a histórie.

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Slovensko, KONTAKTUJTE NÁS.

Slovensko fanúšikovia

Fandite našim štýlovo v slovenských farbách! Suveníry slovenskej reprezentácie nájdete na WWW.FANSTORE.SK
Pri objednávke zadajte kód „FutbalTour.sk“ a získate  zľavu 10% na celú sumu objednávky.

SLOVENSKO DO TOHO!

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovensko

 • slovensko-fans
  Maximalna spokojnost so zajazdom na kvalifikacny zapas Slovinsko - Slovensko. Bezchybna organizacia pred, pocas a aj po zajazde, na ktorom vladla aj vdaka super delegatom priatelska a uvolnena atmosfera. Profesionalny, ale zavoren kamaratsky pristup, mnozstvo podanych informacii, super zorganizovany program. Vsetko bolo TOP: od pohodovych panov autobusarov az po ucastnikov. Jednoducho jedno velke dakujeme, a urcite si to zopakujeme :-)
  Matej Balog | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • slovensko_solomejova
  Cestou - necestou, dialnicou i horami, vybrali sme sa do Ľubľany. K spevokolu v autobuse sme sa nepridali, no o spánku sme nesnívali. Náš delegát Zoli, ráno na nás úsmev hodil. Vstupenky nám rozdal, tipy od nás dostal. Ktovie, či nejaký nevyužil :-D Taxíky nám zohnal a fotiť nás neprestal. Ľubľanu sme kukli, niečo pritom zjedli. Nohy nás už boleli, na hrad sme sa radšej vyviezli. I nákupy, to je naše, suvenírov sme si nakúpili i navyše. Večer nás už čakal futbal, s dôverou na výhru - zatiaľ. Začali to pekne, no dovŕzali to riadne. My sme síce vymrzli, ale šťastní odišli. Výlet sme mali pekný, Futbaltour je predsa úžasný.
  Monika Solomejová | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016
 • stozice
  Absolvovali sme kvalifikačný zápas Slovinsko-Slovensko, takže z pohľadu organizácie, známka výborný. Z pohľadu atmosféry, známka výborný. Z pohľadu samotného zápasu neklasifikujem! Ale podotýkam, nebanujem bol to super zážitok a každopádne by som chcel absolvovať zápas v Anglicku. Aj keď vieme, že to bude iný level.
  Peter Barnovský | Slovinsko - Slovensko | 8.10.2016

O kluboch

Slovensko

Trénerom Slovenska je od júla 2013 Ján Kozák. V minulosti veľký búrlivák sa dočkal zaslúženej odmeny za svoju prácu, ktorou je česť viesť národný tím. Podarilo sa mu dať dokopy skvelo fungujúce mužstvo a čerešničkou na torte bol postup na ME 2016 do Francúzska. Slovensko sa vôbec prvýkrát predstaví na európskom šampionáte, pričom v skupine si Hamšík, Škrtel a spol. zmerajú sily s Walesom, Ruskom a Anglickom. Domovským stánkom slovenskej reprezentácie by mal byť nový štadión v Trnave s kapacitou takmer 20 000 miest, úspešná kvalifikácia na ME 2016 sa uskutočnila v Žiline.