Liverpool – Manchester United

Základný zájazd na zápas  Liverpool – Manchester United zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami
  • ubytovanie v 3* hoteli  – vyšší štandard na vyžiadanie
  • vstupenku 3. kategórie – lepšie kategórie za príplatok
  • služby slovenského delegáta
  • nonstop infolinka

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Jeden z najslávnejších derby-zápasov tradične priťahuje pozornosť celého sveta. Hráči, fanúšikovia aj médiá už dlhé dni pred výkopom rozoberajú súboj zo všetkých uhlov a tešia sa na výnimočný zážitok. Dve slávne anglické značky si na trávniku ani v hľadisku nič nedarujú. Aj kvôli tomu by ste rozhodne nemali chýbať na Anfielde.

Počas zájazdu na zápas spoznáte aj mesto Liverpool ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna Anfield Road a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej britskej reštaurácií, návšteva historického centra a okolitých miest (Manchester) alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Rámcový program zájazdu:
– sobota 16. 1.: Večer zraz na letisku v Bratislave. Prílet do Liverpoolu po 23:00. Spoločný transfer na hotel, ubytovanie.
– nedeľa 17. 1.: Voľný program podľa dohody s delegátom, napr. prehliadka centra. Individuálny/spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu. Po zápase voľný program.
– pondelok 18. 1.: Voľný program podľa dohody, napr. prehliadka štadióna, výlet do Manchestru, degustácia miestnych špecialít atď.
– utorok 19. 1.: Odhlásenie z hotela. Popoludní spoločný presun

Ak vás ponuka zájazdu na Manchester United zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.