Inter Miláno – AS Rím

Letecký zájazd na veľké derby Inter Miláno – AS Rím zahŕňa:

  • obojsmernú letenku so všetkými poplatkami (Bratislava – Miláno – Bratislava)
  • ubytovanie v 3* hoteli s výbornou polohou voči štadiónu a centru mesta
  • vstupenku 4. kategórie (3. poschodie, za bránkami) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
  • služby slovenského delegáta v Miláne na vyžiadanie, alebo pri skupine 10 a viac klientov
    • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
  • kupón do Fotolab v hodnote 30 €
  • vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
    *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

inter-milano-handanovic

Mimoriadne atraktívny zápas sa uskutoční na legendárnom San Sire. Poďte s nami sledovať prestížny duel vo fantastickej atmosfére v slávnom futbalovom chráme.

Počas zájazdu na zápas Interu spoznáte aj mesto Miláno ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných turistických atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej talianskej reštaurácii alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

inter-milano-choreo

Ak vás ponuka zájazdu zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

 

O kluboch

Inter Miláno

Modro-čierny Nerazzuri sa so svojim večným mestským rivalom AC okrem štadióna pravidelne delia aj o vrchné priečky Serie A. Posledná sezóna Interu vôbec nevyšla a modročierny skončili až na siedmom mieste. Pre priaznivcov Interu, pochádzajúcich údajne zo strednej a vyššej triedy, je najdôležitejším zápasom sezóny práve milánske derby, Derby de la Madonnina. Na San Sire sídlia ultras Interu vždy na severnej tribúne, do fandenia sa však zapája celé hľadisko a vytvára naozaj elektrizujúcu atmosféru.

AS Rím

Giallorossi dnes stojí na konci jedné éry. Éry císaře Francesca Tottiho. Totti spolu se spoluhráčem De Rossim jsou celý život věrní mateřskému klubu, což je dnes málovídaným jevem. AS Řím je však silně patrioticky klub a odkaz na legendu o založení Říma najdete i v klubovém znaku. O stadion se AS dělí s úhlavními nepřáteli z Lazia a derby bývají pořádně ostrá, zejména kvůli politice. Fanoušci AS jsou totiž většinou levicově orientovaní, u fans Lazia Řím naopak převládají ultrapravicové názory. Víte, že: AS Řím už nechce sdílet Olympijský stadion s rivalem? Na severu Říma staví vlastní stadion a jako předloha mu sloužily stadiony v Anglii.