FC Barcelona – Villanovense

Základný zájazd na zápas FC Barcelona – Villanovense zahŕňa:

  • Obojsmernú letenku do Barcelony so všetkými poplatkami
  • Ubytovanie v 3* hoteli v centre mesta, s raňajkami
  • Vstupenku 1. kategórie
    *CK FutbalTour.sk je od júla 2014 oficiálny partner FC Barcelona na vstupenky
  • Služby slovenského delegáta
  • Nonstop infolinka

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Blog z Barcelony

Futbalisti katalánskeho veľkoklubu sa v domácom prostredí pokúsia od prvej sekundy napraviť bezgólový výsledok z prvého zápasu a proti treťoligistovi sa nič iné ako postup a vysoké víťazstvo nečaká. Ak si chcete vychutnať hviezdy na legendárnom štadióne a užiť si spoločne s nimi očakávanú bohatú gólovú úrodu, na tomto zájazde by ste nemali chýbať! V minulej sezóne triumfovala Barcelona v rovnakej fáze nad súperom z Huescy (tiež 3. liga) vysoko 8:1! Bude to opäť podobná kanonáda?

Rámcový program zájazdu:
– streda 2. 12.: okolo poludnia odlet z Viedne. Popoludní prílet do Barcelony. Spoločný presun na hotel, ubytovanie. Krátka prehliadka mesta/obed. Spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu.
– štvrtok 3. 12.: dopoludnia odhlásenie z hotela. Krátky voľný program. Spoločný presun na letisko. Prílet do Viedne popoludní.

*V prípade záujmu zájazd predĺžime na viac dní!

Počas zájazdu na zápas FC Barcelona spoznáte aj mesto Barcelona ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných atrakcií.

Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna Camp Nou a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej španielskej reštaurácii, návšteva Sagrada Familia, Park Güell, flamenco show alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

Ak vás ponuka zájazdu na FC Barcelona zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.