FC Barcelona – Valencia (autobusom)

Vychutnajte si smrtiacu ofenzívu FC Barcelona na jedinečnom autobusovom zájazde! Po premiérovom zájazde autobusom do Barcelony, je tu ďalšia šanca vidieť Messiho a spol. naživo!

Autobusový zájazd na zápas FC Barcelona – Valencia v cene 279 € obsahuje:

 • Dopravu komfortným poschodovým autobusom
  • Výbava: polohovateľné sedadlá s posunom do uličky, DVD, CD, GPS, 9x LCD monitor, WC, klimatizácia, dvojité tónované okná, kávovary, chladnička, oddychová zóna pre celkovo 8 osôb so stolíkmi. Počas celej cesty bude k dispozícii občerstvenie za minimálne ceny (pivo, nealko, párky…)
   hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-17_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-07_785_588_90 hejnal-turismo-neoplan-skyliner-1SJ9479-03_785_588_90
 • Ubytovanie na 1 noc v 4* hoteli Catalonia Park Putxet (nocľah zo soboty na nedeľu) s raňajkami
  • S výbornou polohou a spojením do centra aj na štadión. Zastávka metra je iba 600 metrov od hotela. Hotel ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a strešný bazén. Nachádza sa iba pár minút chôdze od nádherného Parku Güell. Klimatizované izby sú vybavené TV, v kúpeľni sú uteráky, sušič vlasov a toaletné potreby.
   barcelon-catalonia-park-hotel barcelona-catalonia-park-izba catalonia-park-izba-kupelna
 • Vstupenku základnej 3. kategórie (zápas bude 18. alebo 19. marca) – vyššie kategórie na vyžiadanie za príplatok
  • Príplatky: 2. kategória: 20 €/ks, 1. kategória: 40 €/ks, Premium kategória: 80 €/ks
  • CK FutbalTour.sk je od júla 2014 oficiálny partner FC Barcelona na vstupenky
 • Služby slovenského delegáta
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
 • Nonstop infolinku
  * možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

***PONUKA LETECKÉHO ZÁJAZDU***

barcelona-nastup-camp-nou

Rámcový program zájazdu: 

Piatok 17. 3.: odchod autobusu v ranných hodinách z Bratislavy. Pohodlná cesta s pravidelnými zástavkami, napríklad aj na francúzskej riviére (St. Tropez, Monaco alebo Cannes).
Sobota 18. 3.: príchod do Barcelony dopoludnia. Ubytovanie. Voľný program v Barcelone (napr. návšteva pamiatok, pláže, obchodov, štadióna, degustácia miestnych špecialít atď.). Spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu od 20:45 hod (zápas bude v sobotu alebo v nedeľu)
Nedeľa 19. 3.: odhlásenie z hotela. Voľný program v Barcelone. Večer odchod z Barcelony.
Pondelok 20. 3.: návrat na Slovensko vo večerných hodinách.

Fotoblog o autobusovom zájazde do Barcelony

Barcelona je po sezóne s iba jednou trofejou hladná po úspechu, obrany súperov sa majú na čo tešiť!

Barcelona vstupenka

Neváhajte navštíviť pestrofarebné mesto Gaudího a futbalu! Počas pobytu v Barcelone spoznáte dominanty mesta ako Sagrada Familia, Park Güell, preslávená promenáda La Rambla s magickými uličkami a večer zavŕšite v typickej španielskej reštauáricii.

Neoddeliteľnou súčasťou mesta je miestny FC Barcelona. Motto „Viac ako klub“ je nie len symbolickým, ale aj životným krédom kataláncov. Dôkazom je každá sekunda strávená na najväčšom štadióne v Európe – Camp Nou pre 99 tisíc dívákov, v klubovom múzeu alebo na prehliadke štadiónu od VIP lóže až po plochu trávnika.

Barcelona však nie je iba futbalový ale aj futsalový, hádzanársky či basketbalový gigant. Naši delegáti s radosťou pripravia aj návštevu týchto atraktívnych športov!

Fotoalbum zo zápasu Barcelona – Arsenal Fotoalbum zo zápasu Barcelona – Athletic Bilbao

barcelona19

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na FC Barcelona, KONTAKTUJTE NÁS.

 

 

Vyjadrenia klientov zo zápasov FC Barcelona, Valencia

 • Zdravím kolektiv pracovníkov CK FutbalTour.sk. Zúčastnili sme sa dvojzápasu španielskeho Superpohára (FC Barcelona - Real Madrid / Real Madrid - FC Barcelona). 2x El Clasico, 2x prehliadka štadióna, 1x Corida. S FutbalTour som sa zúčastnil futbalového zápasu prvýkrát, doteraz som chodil iba individuálne (Taliansko, Anglicko), ale kvôli profesionalite kolektívu pracovnikov FutbalTour.sk, už ma ani nenapadne ísť individuálne. Iba s FutbalTour 🙂 Vďaka za zážitky, skvelé ubytovanie a výborné lístky na oba futbalové zápasy. Prajem vám iba takých spokojných klientov, ako sme boli my. Ešte raz ďakujem za všetko a pozdravujem Jula, Tomáša a Filipa. Odporučím iba FutbalTour. Peter Ševčík
  Peter Ševčík | Dvojzápas: FC Barcelona - Real Madrid / Real Madrid - FC Barcelona
 • Dobrý deň, aj touto cestou sa chcem poďakovať za perfeknú organizáciu zájazdu do Barcelony, na zápas Ligy majstrov: Barcelona vs PSG, ktorá umocnila náš pobyt v Barcelone. Výber hotela, ako aj jeho lokalizácia k centru mesta bola zvolená veľmi dobre. Chcel by som vyzdvihnúť aj prístup a prácu vašich sprievodcov. Na základe skúseností radi využijeme vaše služby aj v budúcnosti.   Prajem pekný deň.   Csibrei
  Tomáš Csibrei | FC Barcelona - PSG | 8.3.2017
 • Dobrý deň ! Z lásky k futbalu sme sa v dňoch 4. - 6. 4. 2017 zúčastnili zájazdu do Barcelony na futbalový zápas FC Barcelona-FC Sevilla. Dobrá pohoda, výborné ubytovanie, vysoká úroveň v sprievodcovských službách prispeli k nezabudnuteľným zážitkom a spomienkam. Mimoriadna vďaka za kolektív Seničanov patrí p. Kristianovi Ravingerovi a jeho kolegovi Filipovi Černému ,ktorí svojím konaním a prístupom vytvorili prostredie, na ktoré sa nezabúda. Už teraz sa tešíme na ďalšie príjemné stretnutia pri futbalových podujatiach. Jaro Kaščák, Milan Hajdin, Jozef Marenčík, Peter Hutta
  Milan Hajdin | FC Barcelona - Sevilla | 5.4.2017

O kluboch

FC Barcelona

FC Barcelona je Més que un club – viac ako klub. Symbol Katalánskeho vzdoru a pýši sa najvyšším počtom registrovaných fanúšikov na svete. Rivalita a nenávisť s Madridom presahuje rámec futbalu a slávne El Clásico poznajú aj ľudia, ktorým futbal nič nehovorí. Doma sú Blaugranas na monumentálnom Nou Campe s kapacitou 99 354 divákov. Barca je od čias Cruyffa považovaná za klub hrajúci najkrajší futbal. Zdrojom jej sily je najmä La Masia, slávna liaheň talentov, vďaka ktorej za klub hráva množstvo odchovancov. Viete, že: FC Barcelona vznikla cez inzerát? Ten si podal 22. 10. 1899 švajčiarsky futbalista Hans Gamper. Hľadal spoluhráčov, ktorí by s ním hrávali futbal. Našiel ich a zvyšok je história.

Valencia

Valencia FC je španielsky profesionálny futbalový klub sídliaci v treťom najväčšom meste Španielska, Valencia. Domovským štadiónom je Mestalla s kapacitou 53 000 divákov.