FC Barcelona – Real Madrid

Základný zájazd na zápas FC Barcelona – Real Madrid zahŕňa:

 • Obojsmernú letenku do Barcelony so všetkými poplatkami
 • Ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami  – vyšší štandard na vyžiadanie
 • Vstupenku 3. kategórie – lepšie kategórie za príplatok
  *CK FutbalTour.sk je od júla 2014 oficiálny partner FC Barcelona na vstupenky
 • Služby slovenského delegáta
 • Transfery z letiska na hotel a späť
 • Nonstop infolinka
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30 €

* možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Počas zájazdu na zápas FC Barcelona spoznáte aj mesto Barcelona ako turistickú destináciu. V sprievode nášho delegáta absolvujete okrem futbalu aj prehliadku centra mesta a hlavných atrakcií. Podľa dohody delegát zabezpečí zaujímavý doplnkový program: prehliadka štadióna Camp Nou a nákup suvenírov v oficiálnom fanshope, večera v typickej španielskej reštaurácii, návšteva Sagrada Familia, Park Güell, flamenco show alebo iných kultúrnych a športových podujatí.

barcelona IMG-20150325-WA0012

 

 

 

 

 

 

Rámcový program zájazdu z Bratislavy (3 noci: piatok-pondelok):

 • piatok 1. 4.: odlet z Bratislavy o 9:40. Prílet do Barcelony (Girona) o 12:00. Spoločný transfer z letiska na hotel, ubytovanie. Voľný program podľa dohody s delegátom (napr. spoločný obed, prehliadka mesta, pamiatok, štadióna)
 • sobota/nedeľa 2., 3. 4.: voľný program podľa dohody, spoločný presun na štadión a sledovanie zápasu
 • pondelok 4. 4.: ránospoločný transfer z hotela na letisko. Odlet z Barcelony o 7:00. Prílet do Bratislavy o 9:15

Ak vás ponuka zájazdu na FC Barcelona zaujala alebo sa chcete dozvedieť viac, KONTAKTUJTE NÁS.

O kluboch

FC Barcelona

FC Barcelona patrí medzi najlepšie a najslávnejšie kluby sveta, sídli v katalánskej metropole Španielska. Patrí k najúspešnejším tímom posledných rokov. Jeho hráči doviedli pod vedením špičkových trénerov takmer do dokonalosti herný štýl nazývaný "tiki-taka" a podľa mnohých odborníkov aj fanúšikov predvádzajú najkrajší futbal. Dres "blaugranas" oblieka zrejme najlepší futbalista súčasnosti, Argentínčan Lionel Messi. Od sezóny 2013/14 sa o "slávu", ale aj úspechy bude deliť aj s magickým Brazílčanom Neymarom, ktorý prišiel do Katalánska za 58 miliónov eur. To všetko sa udeje na najväčšom európskom štadióne Nou Camp, ktorý privíta každého návštevníka výstižným a jedinečným klubovým sloganom: FC Barcelona - Més que un club (Viac ako klub).

Real Madrid

Už od svojho založenia v roku 1902 je klub vlastnený a riadený svojimi členmi, socios. Na domáce zápasy nastupujú hráči oblečení celí v bielom na monumentálnom Estadio Santiago Bernabeu v centre Madridu. Každý zápas Realu púta pozornosť celého Španielska, v hľadisku je 80.000 náročných fanúšikov, hráči nastupujú pod obrovským tlakom. Aj preto majú zápasy Realu naozaj jedinečnú atmosféru.