Bayern Mníchov – Hertha Berlín (autobusom+Oktoberfest)

Iba 500 km vzdialená metropola Nemecka ponúka lákavý súboj medzi majstrovským Bayernom a Herthou s našimi reprezentantmi. Zápas sa odohrá počas najslávnejšieho pivného sviatku na svete Oktoberfestu a tak v priebehu jedného dňa zažijete to najlepšie čo Bavorsko ponúka!

Autobusový zájazd na zápas Bayern Mníchov – Hertha Berlín v cene od 169 € zahŕňa:

 • Dopravu pohodlným autobusom/mikrobusom
 • Vstupenku 4. kategórie – vyššie kategórie sú k dispozícii za príplatok
 • Služby slovenského delegáta počas celej doby zájazdu
  • Za športovými akciami po celom svete cestujeme od roku 2008. Na skupinových zájazdoch asistujú našim klientom skúsení a vždy ochotní delegáti. Referencie / O nás
 • Nonstop infolinku
 • Vytlačenú spoločnú foto účastníkov zájazdu
 • Kupón od Fotolabu v hodnote 30€
  *možnosť doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy

Vychutnajte si atmosféru Bavorska počas pivných slávností Októberfestu a sledujte naživo súboj hviezd Bayernu Mníchov s našimi chlapcami v drese Herthy Berlín. Peter Pekarík a Ondrej Duda budú bojovať o cenné body pred vypredanou Allianz Arénou. 

allianz arena

Rámcový program zájazdu:

 • Streda 21.9.: Odchod v ranných hodinách z Bratislavy do Mníchova. Príchod k Alianz Aréne okolo poludnia. Presun metrom na pivné slávnosti Oktoberfest, degustácia miestnych špecialít,  prehliadka mesta. Presun k štadiónu a sledovanie zápasu od 20:00. Po zápase odchod autobusu do Bratislavy.
 • Štvrtok 22.9.: Príchod do Bratislavy v ranných hodinách

Fotoalbum zo zájazdu na Bayern Mníchov – Manchester City (20.7.2016)

Milióny pivných fajnšmekrov sa každoročne stretávajú na rozsiahlej Theresienhöhe aby si v uvoľnenej atmosfére dopriali to najlepšie z tradičnej bavorskej gastronómie a smäd uhasili pivnými špeciálmi. Skvelá atmosféra veľkokapacitných pivných stanov je zážitok na celý život a ak sa v rovnaký termín odohráva atraktívny súboj futbalového Bayernu s tímom z hlavného mesta, okolnosti pre dokonalý zážitok nemôžu byť lepšie. Nenechajte si ujsť komfortný zájazd, sledujte bavorský veľkoklub, našich Pekaríka s Dudoma k tomu si doprajte prehliadku nádherného centra Mníchova. Strávte skvelý deň s rodinou alebo priateľmi na dokonalom futbalovom výlete!

  

Ak si želáte zaslať bližšie informácie k zájazdu na Bayern Mníchov, KONTAKTUJTE NÁS.

Vyjadrenia klientov zo zápasov B. Mníchov, Hertha

 • MUNICH, GERMANY - MARCH 22: A general view of the Allianz Arena is seen during the Bundesliga match between Bayern Munich and Bayer Leverkusen at the Allianz Arena on March 22, 2008 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)
  21.9.2016 som sa zúčastnil zájazdu na futbalový zápas Bundesligy Bayern-Herta spojený s návštevou Oktoberfestu a krátkou prechádzkou po centre Mníchova. So zájazdom som bol spokojný, nemám výhrady. Cestovná kancelária dodržala to, čo sľubovala. Išli sme dvoma mikrobusmi, pracovníci Futbaltouru boli korektní, ochotní, rozumeli svojej práci. V budúcnosti určite využijem na tento typ cesty za futbalom služby Futbaltouru znovu.
  Jozef Borároš | Bayern Mníchov - Hertha Berlín | 21.9.2016
 • Bayern Mníchov vstupenky
  Po dlhšej dobe som sa opäť rozhodol zájsť na zápas "veľkých mužstiev" ,keďže som už v minulosti zopár zájazdov absolvoval "na vlastnú päsť". Vždy tam bol však ten háčik, že kompletne všetko som si musel zariaďovať sám, nikto mi s tým nevedel pomôcť, čiže len samé vybavovačky, mailovačky a telefonáty. Na internete som si vás len tak náhodou našiel a uvidel som super zápas za veľmi atraktívnu cenu. Pozrel som si čo všetko v cene zájazdu ponúkate a vravím si, že to je výborná možnosť si pozrieť perfektný zápas bez zbytočných vybavovačiek. Tak som vás teda skúsil a musím povedať, že neľutujem a bol som maximálne spokojný. Bol som s Vami na priateľskom zápase Bayern - Manchester City. Zápas síce nebol podľa mojich očakávaní, ale tak s tým vy nič nespravíte a neovplyvníte. Miesto som mal celkom dobré, splnili ste všetko čo ste sľúbili, čiže som bol s vašou CK maximálne spokojný a už teraz viem, že som s Vami nepocestoval naposledy. Už mám vyhliadnutý ďaľší zápas, ohľadne ktorého Vás budem v najbližších dňoch kontaktovať. Touto cestou chcem aj pozdraviť a poďakovať nášmu delegátovi Marekovi, ktorý veľmi rád a ochotne poradil vo všetkom, čo Nám nebolo jasné a s čím sme potrebovali pomôcť. Takže Vašej CK dávam obrovský LIKE a vrelo doporučujem vaše služby všetkým, ktorý stále váhajú či ísť s Vašou CK na niektorý zápas.
  Tomáš Botoš | Bayern Mníchov - Manchester City | 20.7.2016
 • bayern-braunschweig-166_2712
  Audi Cup bol fantastický zážitok s výbornou organizáciou. Človek mal o všetko postarané a nemusel sa ničím zaoberať. Vyzdvihujem aj ochotu delegáta pri organizovaní a pomoci s trávením voľného času a jeho neustálu ochotu pomôcť a poradiť. Verím, že po tejto skúsenosti sa s Vami ešte na nejaký ten výlet vyberieme. Ďakujeme
  Martin Oravec | Audi Cup 2015 | 5.8.2015

O kluboch

B. Mníchov

Bavorský klub je najväčším športovým klubom v Nemecku a tretím najväčším na svete. V roku 2005 sa presťahoval do supermodernej Allianz Arény a odštartoval jednu z najúspešnejších etáp svojej histórie. Miliónové nákupy hráčov, ako Robben, Ribéry, či Lewandowski katapultovali klub opäť medzi najužšiu futbalovú špičku. Navyše začal Bayern hrať krásny, rýchly futbal a dnes patrí každoročne k najväčším kandidátom na zisk trofeje pre víťaza Ligy Majstrov. Doma v Nemecku v súčasnosti Bayern prakticky nemá konkurenciu. Viete, že: Bayern je multišportový klub a pod jeho značkou pôsobia aj šachisti, gymnasti, hráči bowlingu, či stolní tenisti?

Hertha

Vedeli ste čo presne znamená skratka BSC? Je v tom ukrytý celý názov tohto najstaršieho berlínskeho klubu. Hertha Berliner Sport-Club von 1892 bola založená 25. júla a ako sa už v názve spomína v roku 1892, po nápade dvojíc bratov Fritza und Maxa Lindnera a Otta und Williho Lorenza. Meno klubu navrhol Fritz Lindner podľa parníka s modro-bielo-žltým komínom, s ktorým sa predtým so svojím otcom náhodne plavili po rieke Havola. Hertha patrí medzi priemerné kluby Bundesligy a stále čaká na výrazný úspech na najvyššej úrovni. Vo vitrínke však má trofeje za majstra Nemecka alebo majster 2. Nemeckej ligy. Domáce zápasy hráva na berlínskom Olympiastadion, ktorý je s kapacitou 74 500 divákov druhým najväčším štadiónom v Nemecku.